1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

כך נולדו שני מליונרים חדשים

בהגרלת הלוטו שנערכה ביום שלישי, ה-10/05/2022 נולדו שני מיליונרים חדשים, אשר זכו בפרס הראשון בלוטו (בסכום של 15 מיליון ₪) ובפרס השני בדאבל לוטו (בסכום של מיליון וחצי ₪) • הזוכה בפרס הראשון בלוטו, הגיעה בליווי כלתה לבית מפעל הפיס, יומיים לאחר קיום ההגרלה

כתבה מקודמתי"ד אייר תשפ"ב 15/05/2022 14:28
תגיות:

שני מליונרים חדשים שני מליונרים חדשים צילום: יח"צ

הזוכה, פנסיונרית, מתגוררת בדרום הארץ. הזוכה הפתיעה את אנשי מפעל הפיס כשסיפרה שזאת לא הפעם הראשונה שהיא מגיעה לאסוף פרס. "לפני 20 שנה זכיתי במכונית, דרך 'מנוי פיס', שבוע לאחר שעשיתי מנוי. אז הבנתי שהמזל כנראה אוהב אותי".

הזוכה,  סיפרה בהתרגשות: "יש לי שלושה מספרים קבועים שהולכים איתי תמיד בכל הגרלה. את שאר המספרים אני בוחרת על פי התדירות שבהם עלו בגורל בהגרלות האחרונות".

נכנסתי לאתר מפעל הפיס כדי לבדוק את המספרים ודי מהר הבנתי שאני מחזיקה ביד טופס ששווה הרבה כסף, אך לא ידעתי מה סכום הזכייה ואם יש זוכים נוספים בפרס הראשון.. סרקתי את הטופס  ביישומון על מנת לדעת בכמה זכיתי וההפתעה היתה גדולה – אני הזוכה היחידה בפרס הגדול!".

תוך דקות ספורות הזוכה התקשרה לבנה ועדכנה אותו על דבר הזכייה: "אמרתי לבן שלי שאני צריכה להגיע למחרת לתל אביב. הוא שאל מה הדחיפות וסיפרתי לו שזכיתי בלוטו. הוא כמובן הופתע והתרגש מאוד. סיכמנו בינינו שבשלב זה לא נשתף אחד בדבר הזכייה".

כעבור יומיים הגיעה הזוכה, בליווי כלתה:  "לבן שלי היו התחייבויות במסגרת העבודה ולכן לא היה יכול להסיע אותי. הוא ביקש מאישתו שתקפיץ אותי לבית מפעל הפיס. בתחילה היא לא ממש הבינה למה אנחנו נוסעות לבית מפעל הפיס, וכשסיפרתי לה בכמה זכיתי היא היתה בהלם מוחלט ".

"אני אישה מאוד פעילה חברתית. יש לי לא מעט תחביבים. אני בעיקר אוהבת לאתגר את עצמי מנטלית ומשחקת משחקים שמאתגרים אותי. יש לי פנסיה שמספיקה לי, ובאמת שלא חסר לי שום דבר חומרי. כשהילדים באים בסופי שבוע ושואלים אותי 'מה להביא?' אני עונה תמיד – 'את עצמכם!'

אני הגעתי לשלב בחיים שמה שמעניין אותי בעיקר זה הבריאות שלי, של הילדים וכמובן הנכדים. הזכייה לא תשנה דבר בחיים האישיים שלי. אני לא מתכוונת לרכוש שום דבר, אלא לחלק את הכסף באופן שווה בין כל הילדים".

יום קודם לכן הגיעו לבית מפעל הפיס הזוכים בפרס השני. הזוכים, זוג בשנות ה-50 לחייהם, מאזור ירושלים, זכו בפרס השני במסלול הדאבל לוטו, וגרפו לכיסם סכום של מיליון וחצי ₪.

הזוכה, איש חינוך במקצועו, ואשתו יועצת פיננסית, החלו לא מכבר בתהליך של מכירה ורכישת בית. "השבוע אנחנו אמורים לסגור סופית את החוזה למכירת הדירה שלנו", סיפרו והוסיפו: "זה בית שבלב כבד החלטנו למכור. כדי שנוכל לעזור לילדים שלנו בתחילת דרכם. 

לאור הזכייה, החלטנו לבטל את העסקה ולהשאיר את הנכס בבעלותנו".

לזוכה יש מנהג בו הוא שולח טופס דאבל לוטו בשבוע יום ההולדת שלו. "כל שנה אני קונה לעצמי מתנת יום הולדת – טופס דאבל לוטו. אני מאמין שיום ההולדת שלי הוא יום המזל האישי שלי. השנה הבנתי עד כמה צדקתי! כל השנים השתעשעתי עם עצמי במחשבה שאם אזכה בפרס משמעותי, זה יהיה בתאריך שמיוחד נקודתית עבורי".

אשת הזוכה סיפרה: "הילדים שלנו לא מכבר התחתנו והיו לא מעט הוצאות סביב החתונות. יצא שלאחרונה היינו צריכים מעט 'להצטמצם' על מנת גם לתמוך בילדים וגם להתנהל כלכלית נכון בעצמנו. הזכייה באה לנו בדיוק בזמן! חודשים שאני ובעלי רוצים להזמין את כל הילדים לחופשה משפחתית, אבל היו לנו סדרי עדיפויות אחרים. עכשיו נוכל להרשות לעצמנו לפנק את הילדים ולהתפנק בעצמנו קצת יותר".

הזוכה גילה את דבר הזכייה בבוקר שלמחרת. "קמתי כמו כל יום רגיל", משחזר הזוכה. סרקתי את הטופס. תוך שאני משתעשע במחשבה שאני הולך לקבל הודעה מאוד משמחת. ואכן, הפעם , לראשונה בחיי הופיעה הודעה על זכייה בפרס על סך של מיליון וחצי ₪. השעה היתה שעת בוקר מוקדמת, ואשתי עוד ישנה. מיד הערתי אותה כדי לספר לה".

אשת הזוכה: "התגובה המיידית שלי היתה בכי. לא יכולתי לעצור את הדמעות מרוב התרגשות. ישר נכנסנו לרכב ונסענו יחדיו לבית מפעל הפיס. היום אנחנו פותחים פרק חדש בחיים, ומודים מכל הלב לבורא עולם שהעניק לנו את המתנה הנפלאה הזאת".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;