1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. מוזיקה

לא מפסיק להפתיע: הווקאלי של בריו חקשור

בשל הביקוש הרב, החליט הזמר הצעיר והמצליח בריו חקשור לשחרר שיר חדש בגירסה ווקאלית 'לב טהור' • היכן הפך השיר לפופולארי? • להאזנה
שי קליינמן, בחדרי חרדים, ג' אב תשע"ג 10/07/2013 18:25

ישראל ברדוגו ישראל ברדוגובתום סבב מופעים ברחבי ארצות-הברית - שהסתיים עם תחילת ימי בין המצרים, משחרר הזמר בריו חקשור שיר ישיבתי חדש בגירסה ווקאלית, במיוחד לימים אלו של אבלות על חורבן הבית ועל חיזוק בין אדם לחברו.

בהפקה מושקעת, עובד השיר 'לב טהור' שהופיע באלבום הבכורה, וביחד עם מקהלת "ידידים", לצד עיבוד ווקאלי מעולה בשיתוף פעולה עם המוזיקאי המוכשר אודי דמארי, יצא שיר מדהים ומרגש.
״השיר 'לב טהור' הולחן אצלי בליל שישי לפני עשור בישיבה עם הניחוחות של מאפיית ויז'ניץ אחרי שטייגן רציני...", מספר בריו חקשור. "כשבחרתי להוציא את הלחן המיוחד הזה באלבום הראשון קיבלתי פידבקים בלי סוף מחסידי ברסלב שסיפרו לי שכשהם עושים התבודדות, או יושבים יחד עם הרב שלום הרוש הם שרים את השיר הזה. החלטתי שכדאי להחיות את 'לב טהור' שיצא מההתבודדות וייכנס גם לעולם הישיבות".

בעקבות מיילים רבים והודעות שקיבל ממעריצים וחברים טובים שבקשו לשמוע שיר ווקאלי, נבחר "לב טהור" והתוצאה מדברת בעד עצמה.

יצויין, כי הסינגל הווקאלי מגיע לתחנות הרדיו ולאתרים, מספר שבועות לאחר ששוחרר השיר הקצבי 'שמח תשמח' - בו משתתפת להקת הרבנות הצבאית.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא הייתי אומר בשל הביקוש  

  דוד חי

  • קנאי 

   לויק

  • לך תאכל תלב יקנאי רואים שאתה לא מבין במוזיקה  (ל”ת)

   יוני

 2. שיר פצצה!  

  יעקב

 3. שיר כזה עוד לא היה  

  אפריים

;