1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

פרויקט ענק: כל זמני ההדלקות בל"ג בעומר בארץ ובעולם

אתר 'בחדרי חרדים' בשיתוף 'קו הסקופים' ו'קול בחצרות' מגישים: פרוייקט מיוחד - ל"ג בעומר תשפ"ב בחצרות האדמו"רים בארץ ובעולם • זמני ההדלקות, הטישים, החלאק'ס, העליה לציון במירון במסגרת ההגבלות, הירי בחץ וקשת והטישים | פספסנו חצר? כתבו לנו בתגובות 

משה ויסברגי"ז אייר תשפ"ב 18/05/2022 17:50

השינויים בצל ההגבלות במירון הדלקה תולדות אברהם יצחק הדלקה תולדות אברהם יצחק צילום: שוקי לרר

אוז'רוב: הדלקה על ידי האדמו"ר בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה. לאחר מכן, טיש וחלאק'ס לכבוד ההילולא.

אונגוואר: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבת בית מדרשו, בקרית אונגוואר בשכונת רמות בירושלים.

אונגוואר מודיעין-עילית: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו 'משנה הלכות', בשכונת גרין פארק בשעה 8.30 בערב ברח' אשר לשלמה.

אלכסנדר: האדמו"ר ידליק ברחבה שממול בנין הישיבה, ברחוב אחיעזר בבני ברק, בשעה 8.20 בערב, מיד לאחר תפילת מעריב ולאחר מכן עריכת הטיש והחלאק'ס.

אלכסנדר ארה"ב: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב, ברחבת בית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין.

אנטניא: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש 'תפלה למשה' ברחוב הושע 9 בבני-ברק, בשעה 20:30. לאחר מכן עריכת לחיים טיש ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

אשלג: ההדלקה בחצר הקודש אשלג, תערך ברחבת בית המדרש, ברחוב אבן עזרא בני ברק בליל ל"ג בעומר, בשעה 9.30. לאחר מעמד ההדלקה והריקודים, יתקיים מעמד החלאקה לילדי החסידות ועריכת השולחן הטהור בהיכל בית המדרש.

אשלג: האדמו"ר ימסור בשעה 18:00 שיעור בזוהר אידרא זוטא קדישא מענייני הסתלקותו של רשב"י זיע"א, בבית המדרש אשלג ברחוב שד"ל 4 בבני ברק. בשעה 20:00 בערב תפילת ערבית, הרבי יעבור לפני התיבה לתפילת ערבית וספירת העומר ואחרי כן יצא לרחבת בית המדרש להדליק את ההדלקה המסורתית בלווי תזמורת. לאחר ההדלקה תתקיים סעודת ההילולא ומעמדי החלאק'ס.

באבוב: האדמו"ר מבאבוב יערוך את שולחנו, ביום חמישי לפנות ערב בשעה 6.30, בהיכל בית מדרשו בשכונת בורו פארק בברוקלין ויקיים את מנהג 'חץ וקשת'.

באבוב-45: האדמו"ר מבאבוב-45 יערוך הדלקה בשעה 9.30 ברחבת הבית ספר של החסידות ברחוב ה-62 בשכונת בורו פארק בברוקלין, ביום חמישי בשעה 11.15 בבוק3, בהיכל בית מדרשו ברחוב ה-45 בשכונת בורו פארק בברוקלין.

באד-אישל: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב ברחבת בית מדרשו ברחוב פתחיה 2 בירושלים. ביום חמישי לאחר תפילת שחרית יתקיים מעמד החלאק'ס.

באיאן: האדמו"ר יערוך את ההדלקה המרכזית והיחידה על גג ציון הרשב"י במעמד רבבות, כמסורת אבותיו, ההדלקה בשעה 20:30 תפתח את אירועי ל"ג בעומר במירון לפני ההדלקה יתקיים מעמד זיכרון לע"נ 45 הרוגי מירון.

באר הפרשה: המשפיע הרה"צ אלימלך בידרמן יערוך הערב הדלקה מרכזית בשעה 22:00 בערב ברחבת רחוב יהודה הנשיא ברמה ב' בבית שמש.

בוהוש: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בשעה 21:30 בערב ברחבת בית מדרשו ברחוב חגי בבני-ברק. ביום חמישי יערוך האדמו"ר את שולחנו בשעה 17:30 ומעמדי החלאק'ס. 

בוטושאן: ההדלקה ביום רביעי ברחבת בית המדרש ברחוב ישעיהו בבני-ברק, בשעה 21:00.

ביאלא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית המדרש בשעה 9 הגדול ברח' יעקובזון בירושלים. מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות יתקיימו לאחמ"כ יערך לחיים טיש.

ביאלא בני ברק: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית מדרשו ברחוב ירושלים בבני ברק בשעה 8.30.

ביאלא לעטנשא:‏ האדמו"ר יערוך את הדלקה בשעה 9 בערב, ברחבת הבית מדרש ברח' נהר הירדן 30 בית שמש.

ביאלא פשיסחא: מיד לאחר תפילת מעריב בשעה 20:230, יערך מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש ברחוב אמרי ברוך 26 בבני ברק ולאחר מכם לחיים טיש, למחרת ביום חמישי יעלה האדמו"ר למירון.

ביטשקוב: ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:30 בחצר בית המדרש, ברח' משה הלוי 6 ביפו ת"א ולאחר מכן טיש וחלאק'ס לכבוד הרשב"י.

בעלזא: ההדלקה ברחבת ביהמ"ד הגדול בקרית בעלזא בירושלים, ביום ד' בשעה 8:30 בערב. לאחמ"כ תפילת מעריב וספירת העומר ברב עם בהיכל ביהמ"ד הגדול. עריכת השוה"ט למחרת ביום ה' בשעות אחה"צ לפני שקיעת החמה בהיכל הגרויסע שטוב. השנה כשחל ביום חמישי לא עושים חאלאקעס כנהוג בבעלזא שלא מסתפרים ביום חמישי בגלל כבוד השבת.

בערגסאז: הוא יערוך בליל ל"ג בעומר את ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב רבי חייא באלעד. לאחר מכן יערוך האדמו"ר טיש לרגל ההילולא.

ברסלב: הגרי"מ שכטר בכיכר זופניק בשעה 9 בערב לראשונה במתחם שנלר בגאולה בירושלים, שם יוקמו טורבינות לחסידים. קודם ההדלקה יערך מעמד החלאקס' למאות ילדי החסידות.

גארליץ: ההדלקה תתקיים על ידי האדמו"ר ברחבת בית המדרש דחסידי גארליץ, ברחוב קדושי גארליץ בשכונת שיכון ה' בבני-ברק, בהשתתפות תושבי השכונה. קודם ההדלקה נושא האדמו''ר דברים בעניינו של יום.

גארליץ: ההדלקה תתקיים על ידי האדמו"ר ברחבת בית המדרש דחסידי גארליץ, ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני-ברק, בהשתתפות תושבי השכונה.

דאראג: ההדלקה לאחר מעריב בליל ל"ג בעומר בשעה 9 בערב, ברחבת בית המדרש הגדול ברחוב רבי יצחק נפחא בבני-ברק. לאחמ"כ יתקיים מעמד החלאקס לילדי החסידות. ביום ראשון בשעה 8.00 יתקיים מעמד התפילה בראשות האדמו"ר באתרא קדישא מירון 

דושינסקיא: מעמד ההדלקה לאחר מעריב בשעה 20:00 על ידי האדמו"ר, בחצר ישיבת 'בית יוסף צבי' ברחוב שמואל הנביא בליווי תזמורת. ביום חמישי בשעה 10 בבוקר יתקיימו בהיכל הישיבה מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות. לפנות ערב יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא.

דז'יקוב: האדמו"ר מדז'יקוב יערוך את מעמד ההדלקה ברחבת בית מדרשו הגדול בגבעת זאב בשעה 9:00 בערב.

דז'יקוב- ויז'ניץ: מעמד ההדלקה, ברחבת בית המדרש הגדול דזיקוב ויז'ניץ, יערך בליל ל"ג בעומר בשעה 8:15, בעיר בית שמש, בכיכר הסמוכה לרחובות אמרי נועם - תפארת נפתלי ברמה ג' בקרית דזיקוב ויז'ניץ בבית שמש. השנה האדמו"ר לא יעלה למירון ביארצייט.

דינוב: ההדלקה תתקיים ברחבה הגדולה ברח' דרך חברון פינת התנופה. מעריב בשעה 20:10 ובשעה 29:30 תתקיים מעמד ההדלקה, עם סיום ההדלקה תיערך סעודה רבתי לכבוד היום בהיכל ביהמ"ד ע"ש הבני יששכר רח' דרך חברון 108שכונת תלפיות י-ם. 

דינוב: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו, ברחוב פחד יצחק 30 בביתר עילית, וביום חמישי בשעה 10:00 יתקיים מעמד החלאק'ס.

דעעש: האדמו"ר ידליק בשעה 21:00 ברחבת בית המדרש ברחוב רבי טרפון בבני-ברק, ולאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום.

דעעש-ירושלים: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב ברחבת בית מדרשו ברחוב מירסקי, בשכונת רמות בירושלים.

הורנסטייפל: מעמד ההדלקה, ברחוב בית המדרש 'עמק תפלה' הורנסטייפל, בגבעה ב' ביתר לאחר מעריב.

'העדה החרדית': גאב"ד 'העדה החרדית' הגאון רבי יצחק טוביה וייס, ידליק ברחבת בית מדרשו, ברחוב גבעת משה בירושלים, מיד לאחר תפילת מעריב בשעה 20:30.

וויטעבסק: לאחר מעריב מעמד ההדלקה, ולאחר מכן מעמד החלאק'ס, בבית המדרש וויטעבסק ברחוב עבודת ישראל בירושלים.

ווערצקי: האדמו"ר מזידיטשוב ווערצקי יערוך את מעמד ההדלקה בראשות האדמו"ר מזידטשוב ווערצקי בשעה 17:30 אחר הצהריים ביום חמישי ל"ג בעומר בסימן "בעת נעילת שער". המעמד יערך ברחוב השלושה בעיר בני ברק.

ויז'ניץ: מעמד ההדלקה המרכזי בראשות האדמו"ר מויז'ניץ ואלפי החסידים בשעה 21:00 ברחבת ביהמ"ד הגדול 'בית ויז'ניץ', לפני כן יתקיימו מעמדי החלאקע'ס בהיכל ביהמ"ד הגדול, עריכת השולה"ט, ביום חמישי תפילת שחרית בשעה 9:30 בביהמ"ד הגדול לאחמ"כ יתקיימו ריקודין קדישין כנהוג, ובחצות היום יתקיים מעמד ירי החץ וקשת ברחבת ביהמ"ד הגדול, שלחה"ט בשעה 5:30 אחה"צ בהיכל הטיש.

ויזניץ: כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ יערוך הדלקה הערב בשעה 8.30 בערב ברחבת הבית מדרש הגדול ברחוב שלמה המלך בבני ברק לאחר ההדלקה יתקיים מעמד הלחיים ושמחת הווארט לרגל אירוסי נכד האדמו"ר, החתן יחזקאל שרגא כ"ץ, בן חתנו הרה"ג יואל משה מרדכי הכהן כ"ץ, בן האדמו"ר מוויען, מחר יום חמישי יערוך האדמו"ר טיש בשעה 5 אחה"צ ומעמד חץ וקשת.

ויז'ניץ בית שמש: האדמו"ר מויזניץ בית שמש ידליק ברחבה הגדולה שע"י ביהמ"ד הגדול 'אהבת ישראל' ברח' ר' יהושע 18 בבית שמש. בשעה 21:00 בערב לאחמ"כ יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל היום וכן יערוך את מעמד החאלקס לילדי החסידות בבית המדרש היכל נחום. ביום חמישי בשעה 7 אחה"צ יערוך האדמו"ר טיש לאחר תפילת מנחה יערוך האדמו"ר לחיים טיש לרגל יום ההצלה של אביו האדמו"ר זצ"ל.

ויז'ניץ לונדון: ההדלקה בחצר הקודש ויזניץ לונדון יערך בשעה 10 בלילה ברחבת ביהמ"ד הגדול ברח' קלעפטן קומן.

ויז'ניץ בורו פארק: האדמו"ר מויזניץ בורו פארק יערוך הדלקה ברחבת בית מדרשו בשעה 7:30 בערב בבית המדרש הגדול תורת חיים שבפינת הרחובות 53&ניוטריק בשכונת בורו פארק בברוקלין לאחר מכן יערך לחיים לרגל יום ההצלה של אביו האדמו"ר זצ"ל.

זוועהיל: ביום חמישי לאחר תפילת שחרית בשעה 10 מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות במושב מירון. 

זוועהיל: מיד לאחר מעריב בשעה 20:00 ייערך מעמד ההדלקה בחצר בית המדרש בירושלים לאחר מכן סעודת הילולא.

זוועהיל ארה"ב: מעמד ההדלקה ביום רביעי בשעה 9:15 בחצר בית המדרש במאנסי בארה"ב, לאחר מכן עריכת הטיש.

זוטשקא: ברחבת בית המדרש זוטשקא ברחוב באר מים חיים בליל ל"ג בעומר בשעה 9 בערב בבני ברק.

זוטשקא: ליל ל"ג בעומר הדלקה המרכזית ברחבת בית מדרש זוטשקא אמסנא רח' יונה הנביא מייד אחר תפילת מעריב תפילת מעריב בשעה 08:30. ולאחמ"כ מעמד הדלקת הל'ג נרות בהיכל ביהמ"ד והדלקה המרכזית ברחבת בית המדרש.

זידיטשוב: ביום רביעי לאחר מעריב ברחבת בית המדרש של החסידות ברחוב רבינא בבני ברק.

זידיטשוב ספינקא: מעמד ההדלקה בלווי תזמורת יתקיים בליל ל"ג בעומר על ידי האדמו"ר ברחבת ביהמ"ד ברחוב תחכמוני בירושלים. מעמדי החלאק'ס יתקיימו לאחר ההדלקה.

חוג חתם סופר: האדמו"ר מחוג חתם סופר יערוך הערב את הדלקה בשעה 9 בחצר בית המדרש ברח' אדמו"רי אלכסנדר בב"ב, לאחמ"כ תתקיים סעודת הילולא בבית המדרש לכבוד התנא האלוקי הרשב"י.

טאהש: האדמו"ר ידליק ברחבת המוסדות בהערב בשעב 9:35 בקרית טאהש בקנדה, מחר יום חמישי יערוך האדמו"ר טיש לרגל היום בשעה 7 בערב בבית המדרש הגדול בקרית טאהש בקנדה. 

טאלנא: ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב אביתר הכהן בירושלים בשעה 8:30. מיד לאחר מכן - הטיש והחלאק'ס לילדי החסידות.

טאלנא: ביום חמישי בשעה 16:00 אחה"צ יעלה האדמו"ר את אבוקת אור ההדלקה המסורתית בעיר טבריה, בחצר בית זקנו רבי זאב וולף מטשארני אוסטרה זיע"א, סמוך לביהמ"ד 'מתיבתא דרבי יוחנן-קרלין', כפי שנהג מידי שנה, זקנו האדמו"ר רבי יוחנן מטאלנא זי"ע.

טמשוואר: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב סוקולוב 7 בבני-ברק בשעה 20:30 ולאחר מכן סעודת הילולא. 

טריסק: מעמד ההדלקה על ידי האדמו"ר מטריסק בחצר בית המדרש בירושלים בשעה 20:30, ביום חמישי בשעה 11:00 יערוך את מעמדי החלאק'ס.

טשארנוביל: ההדלקה בחצר בית המדרש ברחוב ינאי במרכז רובע ז' בעיר אשדוד, לאחר מעריב, בליווי תזמורת, לאחר מכן טיש ומעמדי החלאק'ס.

טשרנוביל: האדמו"ר יערוך טיש בשעה 21:00 בערב בבית המדרש הגדול ברחוב חבקוק לכבוד ההילולא וכן מעמדי החלאקס לילדי החסידות, מעמד ההדלקה בשעה 22:00 בערב ברחבת בית המדרש ברח' חבקוק בב"ב, ביום חמישי יערוך טיש לרגל היום.

טשערנאביל: מעמד הדלקה יתקיים בליל ל"ג בעומר בשעה 9:30 בערב בחצר בבית מדרש, עריכת השולחן ביום ה' בשעה 8 בערב בבית המדרש טשערנאביל בשכונת בורו פארק בברוקלין.

לויצק: ההדלקה ביום רביעי בשעה 8:30 ברחבת בית המדרש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. ביום חמישי ייצא האדמו"ר יחד עם חסידיו למירון ויערוך את מעמדי החלאק'ס בשעה 14:00 בצהריים בחצר 'בני עקיבא'.

לעלוב: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בשעה 20:30. ברחבת ביהמ"ד לעלוב בעיר העתיקה בצפת לאחמ"כ ייערך מעמד לחיים וחלאק'ס לילדי החסידות. 

לעלוב: האדמו"ר מלעלוב ישהה במהלך ל"ג בעומר בטבריה יערוך את ההדלקה בבית מדרשו במקום לאחר מכן יגיע למירון. 

לעלוב ירושלים: ההדלקה בשעה 20:45 ברחבת בית המדרש בשכונת בית ישראל בירושלים, האדמו"ר יגיע למירון ביום חמישי בשעה 16:00 יערוך את מעמד ההדלקה ברחבה שע"י מוסדות חסד לאברהם במושב מירון.

לעלוב ניקלשבורג: האדמו"ר ידליק בשעה 21:30 ברחבת בית מדרשו ברחוב כפר נחום 6 בירושלים, ולאחר מכן יערוך את שולחנו.

מאקאווא: הדלקה יערך בליל ל"ג בעומר בשעה 9 בערב בחצר הישיבה בקרית אתא, לאחמ"כ מעמדי החלאקות לילדי החסידות וסעודת הילולא.

מבקשי ה': האדמו"ר ממבקשי ה' יערוך הדלקה בשעה 8:00 בערב בבית מדרשו ברח' קהילות יעקב 63 בב"ב. לאחמ"כ יערוך לחיים טיש לרגל היום.

מהרי"ד מלעלוב: תפילת מעריב בשעה 8.30 ולאחמ"כ הדלקה לכבוד רשב"י, ועריכת השולה"ט בבית המדרש ברחוב בר אילן בירושלים.

מודז'יץ: מעמד ההדלקה המרכזית בראשות האדמו"ר ברחבת ביהמ"ד ברחוב חבקוק 20 בבני-ברק בשעה 8.30, לאחר מכן מעמד החלאק'ס לילדי החסידות וטיש בבית המדרש.

מישקולץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת ביהמ"ד ברחוב סלנט 8 בפתח תקוה. לאחר מכן יערוך האדמו"ר את מנהג החלאק'ס וה'חץ וקשת', ביום ראשון לאחר ל"ג בעומר יסע האדמו"ר לפקוד את המקומות הקדושים בגליל ויערוך הדלקה בפקיעין.

מכנובקא-בעלזא: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש ברחוב רש"י פינת רחוב ברטנורא בבני-ברק, לאחמ"כ יערוך האדמו"ר טיש בבית מדרשו ברח' האדמו"ר מגור וביום חמישי בשעה 6 יערוך האדמו"ר טיש לרגל היום ומעמדי החלאק'ס בבית המדרש הגדול בבני ברק.

מעזיבוז': מעמד ההדלקה בראשות האדמו"ר ביום רביעי ליל ל"ג בעומר בשעה 8:30 בערב ברחבה מול בית הכנסת רמב"ם ברחוב ריינס 31 פתח תקווה.

משכנות הרועים: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 ברחבה שעל ידי בית יעקב הישן בירושלים. לאחר מכן יערוך טיש. ביום חמישי יעלה האדמו"ר לתפילה במירון.

מתמידים: קהילת המתמידים בראשות הגרב"מ מינצברג יערוך הדלקה בשעה 20.30 בערב ברחבה הגדולה ברחוב פחד יצחק בביתר. 

נאראל: האדמו"ר מנאראל יערוך את הדלקה בשעה 8:30 בערב ברחבת בית המדרש ברח' רש"י 4 בב"ב.

נאדבורנא באניא: האדמו"ר ידליק את ההדלקה בשעה 21.30 בחצר בית מדרשו ברחוב דוד 21 ירושלים. לאחמ"כ יערוך את שלחנו לכבוד היום.

נדבורנה: האדמו"ר יערוך את מעמד ההדלקה ל"ג הנרות ושירת הבר יוחאי מיד לאחר תפילת מעריב בשעה 20:45 בהיכל בית מדרש הגדול, לאחר מכן האדמו"ר יערוך את מעמד החאלק'ס לילדי החסידות ועריכת הטיש לכבוד ההילולא. ביום חמישי האדמו"ר יכנס לתפילת שחרית בשעה 8:30 לאחר התפילה יערך לחיים טיש עם תזמורות, ביום ראשון בערב יעלה האדמו"ר יחד עם כלל החסידים לתפילה באתרא קדישא מירון.

נדבורנה אלעד: מעמד ההדלקה ייערך על ידי האדמו”ר מנדבורנה אלעד ברחבת הסוכה שע"י בית המדרש 'באר יעקב' נדבורנה אלעד ברחוב רבי פנחס בן יאיר באלעד בשעה 21:00, ולאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום.

נדבורנה – ביתר: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בבית מדרשו ברחוב אש קודש 22 בשעה 21:00, ולאחר מכן יערוך טיש ומעמדי החלאק'ס.

נדבורנה ירושלים: האדמו"ר יערוך ההדלקה לאחר מעריב בחצר בית מדרש ברחוב עזרא 26 לאחר מכן יערוך האדמו"ר טיש לרגל ההילולא. ביום שישי יעלה יחד עם קהל חסידיו לציון הרשב"י בתפילת ותיקין.

נחלת יעקב: הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג, ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב חנה בירושלים בשעה 11 בלילה.

ניקלשבורג בורו פארק: האדמו"ר יערוך הדלקה גדולה בהשתתפות מאות תושבי בורו פארק בשעה 21:30 בחצר בית המדרש, ולאחר מכן מעמד החלאק'ס.

סאדיגורה: מעמד הדלקה בחצר חסידות סאדיגורה יערך בשעה 8:30 בערב ברחבת הבית מדרש הגדול ברח' הרב גוטמכר 10 בשיכון ה' בב"ב. לאחמ"כ יערך סעודת הילולא לכבוד היום ובו ישמיעו את ברכת האדמו"ר.

סאווראן: מעמד ההדלקה בשעה 21:00 ברחבת בית המדרש 'היכל משה' סאווראן ברחוב אביתר הכהן 8 בירושלים.

סאטמר: ההדלקה הגדולה ברחבת בית המדרש הגדול בקרית יואל במונרו לאחר תפילת מעריב וספירת העומר קודם ההדלקה ישא האדמו"ר דברי התעוררות, מעמדי החלאק'ס יתקיימו בבמה מחוץ לבית המדרש.

סאטמר: האדמו"ר מסאטמר יערוך שולחנו ביום חמישי בשעה 5:00 בהשתתפות אלפי החסידים, שיאו של המעמד, הזמירות והריקודים בראשות האדמו"ר ודברות קודש בהיכל בית המדרש הגדול סאטמר בויליאמסבורג.

סאסוב: האדמו"ר מסאסוב יערוך הדלקה ברחבת בית המדרש הגדול סאסוב בקרית ישמח משה בליל ל"ג בעומר לאחמ"כ יערוך לחיים טיש בבית מדרשו.

סטראפקוב: האדמו"ר ידליק בשעה 20:00 ברחבת בית מדרשו 'שערי ירושלים' ברחוב ניסנבוים 20 בשכונת קרית משה בירושלים, ולאחר מכן עריכת הטיש.

סטריקוב: תפילת מעריב בליל ל"ג בעומר בשעה 9 לאחמ"כ מעמד ההדלקה ברחבת ביהמ"ד  ברחוב מלצר 30 ולאחר ההדלקה החלאקות ועריכת השולחן לכבוד היום.

סטריקוב: האדמו"ר מסטריקוב יערוך את ההדלקה בשעה 8.30 לאחר תפילת מעריב בחצר בית מדרשו ברחוב דוד ירושלים ולאחר מכן עריכת השולחן ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

סלאנים: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב ברסלב בבני-ברק בשעה 21:00 ולאחר מכן לחיים טיש.

סלונים: ההדלקה בשעה 20:45, ביום חמישי בשעה 10 בבוקר עריכת הטיש ובסיום מעמד החלאק'ס במרכז המוסדות ברחוב סלנט בירושלים.

סערט ויז'ניץ: ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול ברמת ויז'ניץ בחיפה בשעה 21:00. לאחר מכן לחיים טיש ומעמדי החלאק'ס. ביום חמישי בשעה 6 אחה"צ יערך מנהג ירי ה'חץ וקשת' המסורתי ולאחמ"כ מנחה ויערוך האדמו"ר טיש לרגל היום. האדמו"ר יעלה יחד עם חסידיו ביום ראשון פרשת במדבר בשעה 20:00 בערב לתפילה בציון הרשב"י במירון בשטח חסידות באיאן מעל הציון.

סערעדנא: האדמו"ר ידליק מיד לאחר תפילת מעריב, בחצר בית המדרש 'אהל יהושע' ברחוב ברנדשטטר 6 בבני-ברק.

ספינקא: ההדלקה בשעה: 21:00 ברחבת בית המדרש ברחוב דונולו בבני-ברק, לפני ההדלקה יתקיים מעמד החלאק'ס.

ספינקא בני ברק: האדמו"ר מספינקא ב"ב יערוך הערב את הדלקה בשעה 21:00 ברחבת בית מדרשו ברחוב יהושע 9 בב"ב, לאחר מכן יערוך טיש לכבוד היום ומעמד החלאקות.

ספינקא בורו פארק: השוהה בביקור בארה"ק, יערוך הדלקה בשעה 21:00 בערב בבית מדרשו ברחוב ראשית חכמה 15 בשכונת גאולה בירושלים.

ספינקא גני גד: ההדלקה בשעה 20:30 ברחבה ליד בית המדרש ברחוב אמרי יוסף בבני-ברק, ולאחר מכן יתקיים הטיש ומעמד החלאק'ס, ביום חמישי בצהריים יגיע האדמו"ר למירון.

ספינקא ירושלים: האדמו"ר יערוך ההדלקה המסורתית ברחבת בית המדרש ברחוב סלנט לאחר מעריב.

סקווירא: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש הגדול בשיכון סקווירא בניו יורק על ידי האדמו"ר בהשתתפות אלפי חסידים בליל ל"ג בעומר בשעה 8:30 לכבוד הרשב"י.

סקווירא מב"פ: ביום חמישי ידליק האדמו”ר את המדורה בחצר הת”ת ברחוב ה-45 בין הבניינים 14-15 בשעה 13:00 בצהריים. ובשעה 7 בערב יערוך האדמו"ר טיש לרגל היום.

סקולען: האדמו"ר מסקולען יערוך טיש לכבוד הילולא ביום חמישי בשעה 8 בערב בבית המדרש הגדול 'ישועות ישראל' סקולען בשכונת בורו פארק בברוקלין. מחר יום חמישי יערוך טיש אחה"צ בבית מדרשו בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין. 

סקולען לייקוווד: האדמו"ר מסקולען לייקווד יערוך הדלקה לרגל ל"ג בעומר ביום רביעי בשעה 11 בערב בבית מדרשו בליקווד שבניו גרז'י. 

סקולען מונסי: האדמו"ר מסקולען מונסי יערוך טיש לכבוד הילולא ביום חמישי בשעה 8 בערב בבית המדרש הגדול נועם אליעזר סקולען במונסי.

ערלוי: ההדלקה ברחבת הישיבה ברחוב עוזיה בשכונת קטמון בירושלים בשעה 20.30. ולאחר מכן לחיים טיש, ומעמדי החלאקס. הרה"צ רבי עקיבא סופר אב"ד ערלוי בב"ב, יערוך את הדלקה לאחר תפילת מעריב ברחבת בית מדרש ערלוי ברחוב מהרש"ל 12 בב"ב. מעריב בשעה 8:30 בערב. 

פאפא: האדמו"ר מפאפא יערוך טיש בליל ל"ג בעומר בשעה 21:30 ברחבת בית המדרש הגדול בשכונת ויליאסמבורג בברוקלין ניו יורק.

פיטסבורג: מעמד הדלקה ע"י הרה"צ רבי יעקב לייפער ראש ישיבת פיטסבורג בשעה 21:00 בערב ברחבת הקריה באשדוד.

פינסק קרלין: מעמד ההדלקה בחצר התלמוד תורה בשכונת בית ישראל בירושלים בשעה 20:00. בבוקר יום חמישי בשעה 10:30 יערוך האדמו"ר טיש לכבוד ההילולא וכן יערוך את החלאק'ס לילדי החסידות.

פרמישלאן: מעמד ההדלקה מיד לאחר מעריב בשעה 20:30 ברחבת בית המדרש בשכונת קרית הרצוג, ולאחר מכן עריכת הטיש.

צאנז: מעמד ההדלקה במתחם המערבי של בית המדרש הגדול 'היכל רוזנברג' בקרית צאנז בנתניה. לאחר ההדלקה יגזוז האדמו"ר את שערות בני השלוש, ויכנס לעריכת הטיש לכבוד ההילולא. 

צאנז ז'מיגראד: האדמו"ר מצאנז ז'מיגראד יערוך הדלקה‏ בשעה 21:15 בערב ברחבת בית מדרשו ברחוב מינץ 20 בב"ב, לאחמ"כ יערוך טיש בבית מדרש לכבוד היום.

צאנז קלויזנבורג: עריכת הטיש תתקיים בבית המדרש הגדול בשכונת בורו פארק, בשעה 20:00 ביום חמישי מוצאי ל"ג בעומר.

קאליב: האדמו"ר ידליק ברחבת בית מדרשו ברחוב חנה 23 בירושלים בשעה 21:15 לאחר מכן עריכת הטיש ומעמדי החלאק'ס.

קאמרנא: האדמו"ר ידליק בשעה 20:30 בחצר בית מדרשו 'עטרת שלום' ברחוב ארזי הבירה בירושלים. לאחר מכן יערוך את הטיש ומעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

קאמרנא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה בליל ל"ג בעומר ברחבת בית מדרשו 'היכל הברכה' ברחוב דבורה הנביאה בבני ברק.

קהל חסידי ירושלים: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש בירושלים, ולאחר מכן עריכת הטיש, עם סיום תפילת שחרית בבוקר מעמדי החלאק'ס לילדי החסידות.

קוזמיר: ביום ד' בליל ל"ג בעומר יערוך האדמו"ר הדלקה לראשונה ברחבת כיכר השלושה בשכונת רמה ה' בעיר בית שמש.

קוז'ניץ: האדמו"ר ידליק ברחבת בית המדרש ברחוב שרת 70 בכיכר המדינה בתל אביב ולאחר מכן יערוך טיש בבית מדרשו, ביום רביעי בלילה יעלה למירון יחד עם קהל חסידיו.

קוידינוב: ההדלקה לאחר מעריב ברחבת בית המדרש קודינוב ברחוב מהרש"ל בבני ברק, ביום חמישי לפנות בוקר יעלה האדמו"ר למירון.

קוסוב ויז'ניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:45 ברחבת בית מדרשו ברחוב שמואל הנביא 29 בבית שמש. לאחמ"כ ייערך שמחת הבר מצוה לנכד האדמו"ר, בן לבנו בכורו הרה"צ רבי ברוך קורנרייך, חתן האדמו"ר מנדבורנה.

קופיטשניץ: האדמו"ר ידליק בשעה 20:40 ברחבת בית מדרשו 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים. לאחר מכן עריכת הטיש ומעמד החלאק'ס.

קליוולנד: האדמו"ר ידליק לאחר מעריב בשעה 8.45 על גג בית המדרש ברחוב הר סיני 11 ברעננה.

קראלי: תושבי וויליאמסבורג ישתתפו בהדלקה של האדמו"ר מקראלי ברחבת בית המדרש ברחוב מיטלטאון – וויליאמסבורג.

קראלסבורג: הגה"צ רבי משה ראטה גאב"ד קראלסבורג השוהה בביקור בארה"ק, יערוך את ההדלקה בליל ל"ג בעומר בשעה 22:30 בחצר בית מדרשו במושב מירון.

קרלין-סטולין: בליל ל"ג בעומר יעלה הרבי למירון יחד עם קהל מצומצם לערוך את מעמדי החלאק'ס. האדמו"ר יערוך טיש מחר יום חמישי לכבוד ההילולא בשעה 16:30 אחה"צ במתנ"ס בשכונת רמות בירושלים. 

קרעטשניף: ההדלקה מיד לאחר מעריב בחצר בית המדרש הגדול ע"י הרה"צ רבי דוד משה רוזנבוים אב"ד קרעטשניף ובנו בכורו של האדמו"ר מקרעטשניף, לאחמ"כ יערך סעודת הילולא בבית המדרש הגדול בקרית קרעטשניף רחובות.

קרעטשניף ירושלים: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות לפני מעריב בשעה 8:30 בערב בבית המדרש ברחוב אבינועם ילין 5 ויערוך טיש ומעמדי החלאק'ס.

קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות, ולאחר מכן בשעה 9 בערב ידליק את המדורה ברחבת בית מדרשו 'נחלי אמונה' קרעטשניף סיגעט ברחוב רפפורט 12 בשכונת בית ישראל בירושלים.

קרעטשניף קרית גת: האדמו"ר ידליק ל"ג נרות בבית מדרשו ברמת דוד בקרית גת לאחר תפילת מעריב.

ראדושיץ: מעמד ההדלקה יערך בשעה 21:00 בערב ברח' אריאל פינת רח' האור ירושלים.

ראזלא: האדמו"ר יערוך את ההדלקה ברחבת בית מדרשו ברחוב כנסת יחזקאל בגבעה B בביתר עילית.

ראחוב: מעמד ההדלקה ברחבת בית המדרש ברחוב ברקאי ברמת גן בשעה 21:00.

רחמסטריווקא: האדמו"ר ידליק בשעה 10 בלילה לראשונה במתחם סמינר בית רחל-ליד סוכת דוד מאחורי תמיר בירושלים.

שאץ ויז'ניץ: מעמד הדלקה בשעה 20:00 ברחבת הכניסה החדשה לבית המדרש ברחוב הרצוג 7 בחיפה.

שבט הלוי: תפילת מעריב בהיכל הישיבה בבני ברק בשעה 8.30 ומיד לאחר מכן מעמד ההדלקה ברחבת הישיבה על ידי האדמו"ר משבט הלוי.

שומרי אמונים: האדמו"ר ידליק בשעה 21:45 בחצר בית מדרשו ברחוב רבי מאיר בעל הנס ברובע ז' באשדוד לאחר מכן מעמד החלאק'ס ועריכת הטיש.

שומרי אמונים: ביום ראשון בערב פרשת במדבר יעלה האדמו"ר יחד עם כלל חסידיו לתפילה בציון הרשב"י במירון. ההדלקה בשעה 9 בראשות האדמו"ר ובליווי תזמורת ברחבת בית המדרש ברחוב שפת אמת 4 בבני ברק, אחר ההדלקה סעודת הילולא בבית המדרש, ביום חמישי בשעה 11:00 בבוקר יערוך האדמו"ר את החלאק'ס לילדי החסידות.

שומרי אמונים: האדמו"ר ידליק בחצר בית המדרש בקרית שומרי אמונים בירושלים בשעה 21:00 ולאחר מכן יתקיימו החלאק'ס.

שומרי אמונים קרית גת: ההדלקה ע"י האדמו"ר בשעה 9 בערב ברחבה ברחוב אדוריים פינת גאון הירדן בקרית גת.

שידלובצא: ההדלקה ברחבת בית המדרש ברחוב אהלי יוסף בשכונת גוש 80 בירושלים בשעה 21:30.

תולדות אברהם יצחק: האדמו"ר יערוך לראשונה את ההדלקה השנה בהשתתפות מאות מחסידיו בשעה 21:30 ברחבה של החסידות בהקריה בבית שמש ברחוב אמרי אמת, קודם ההדלקה ייערך מעמדי החאלק'ס לילדי החסידות. 

תולדות אהרן: האדמו"ר ידליק הערב בשעה 21:00 לראשונה ברחבה הגדולה בשטח הרחובות שומרי אמונים שבטי ישראל בשכונת מאה שערים לאחר מכן יערוך טיש לרגל ההילולא. ביום חמישי בבוקר בשעה 10:30 מעמדי החלאקס לילדי החסידות לאחמ"כ ייערך הדלקה בחצר הבית מדרש, אמירת כל ספר התהילים בשעה 2 בצהריים לאחמ"כ יערוך האדמו"ר טיש לכבוד היום לכלל הבחורים של החסידות וחסידים שנשארו בירושלים.





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שובו בנים  

    אחד מאנש

  2. המשטרה הציונית הרסה את השמחה המרכזית במירון, יקח שנים לתקן את זה  (ל”ת)

    צבי

  3. שובו בנים הרב ברלנד שליט"א  

    ממאה השערים

  4. אומן  

    אחד מאנש

  5. Detroit  


    • מה זה החסידות הזאת 


  6. מתי ומה ההדלקות של יום חמישי  (ל”ת)


  7. מתי ומה ההדלקות של יום חמישי  (ל”ת)


  8. מתי ואיזה הדלקות יש ביום חמישי  (ל”ת)


;