1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

זועבי: אמשיך לתמוך בקואליציה; לא שוללת פרישה מהכנסת

חברת הכנסת ג'ידא רינאוי זועבי מגלה סימנים ראשונים על כוונתה לחזור בה או לכל הפחות לפעול שהקואליציה לא תתפרק בעקבות פרישתה. בראיונות היא אומרת: "אני מודעת שהאלטרנטיבה יותר גרועה"

ארי קלמןי"ט אייר תשפ"ב 20/05/2022 11:28

שוחחה עם לפיד בנט במליאה בנט במליאה צילום: דוברות הכנסת - נועם מושקוביץ'/דני שם טוב

פחות מיממה אחרי שהודיעה על סיום מחויבותה לקואליציה, חברת הכנסת ג'ידא רינאוי זועבי מגלה סימנים ראשונים על כוונתה לחזור בה או לכל הפחות לפעול שהקואליציה לא תתפרק בעקבות פרישתה.

אתמול (חמישי) שוחח ראש הממשלה החליפי יאיר לפיד עם חברת הכנסת ג'ידא רינאוי זועבי. לפי לשכת לפיד "השיחה הייתה באווירה טובה והשניים קבעו להיפגש ביום ראשון ולמצוא פתרון חיובי למצב".

הבוקר בראיונות לתקשורת הבהירה חברת הכנסת הפורשת כי "בינתיים אתמוך בקואליציה כל עוד הקואליציה קשובה לצרכים של החברה הערבית". לדבריה, "אין לי דרישות, רק רוצה להבטיח שאם הקואליציה תמשיך להתקיים שתהיה קשובה לציבור הערבי".

לשאלה על כך שבפרישתה היא עלולה להביא לחזרתו של בנימין נתניהו לשלטון, השיבה: "אני מודעת שהאלטרנטיבה יותר גרועה", היא אף ציינה כי היא לא שוללת אפשרות שתפרוש לגמרי מהכנסת ותפנה את מקומה לבא בתור ברשימה, מה שיחזיר את הקואליציה למסלול שבין כה די רעוע.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ח״כ ג׳אדה זועבי  


  2. מה לא קלטתם, מרץ או יותר נכון הערבים למדו את השיטה איך לסחוט את בנט ולפיד ועכשיו אנחנו במכירת חיסול של ארץ ישראל ומדינת ישראל ע"י שרלטנים שגנבו את השלטון מרוב העם!!!  (ל”ת)


  3. הממשלה הזא היא ממשלת נפל ופגר פוליטי מהרגע הראשון  

    ציון

  4. זועבי  


;