1. עמוד הבית
  2. תוכן מקודם
  3. תוכן מקודם

לא לשכוח לעשות השוואת מחירים לפני שרוכשים ביטוח רכב!

היום עומדים לרשותנו מקורות מידע שונים המאפשרים לנו ללמוד על כל פוליסה והמשמעות שלה, וכן יש לנו אפשרות להשוות בין הצעות שונות מחברות הביטוח ולהחליט איזו הצעה הכי משתלמת לנו

כתבה מקודמתכ"א אייר תשפ"ב 22/05/2022 13:15
תגיות:

ביטחח רכב ביטחח רכב צילום: FREEPIK

רכישת ביטוח לרכב היא לא דבר של מה בכך. בין אם אנחנו נדרשים לבצע את הרכישה בפעם הראשונה ובין אם אנחנו נדרשים לחדש פוליסה קיימת. מדובר אומנם בעסקה שמבצעים פעם בשנה, אך יש לה כמובן השפעות ארוכות טווח, הן מבחינת התנאים של הפוליסה, מבחינת הכיסויים שהיא מספקת לנו, ובוודאי מבחינת העלויות שנידרש לשלם עבורה.

לשמחתנו, היום בניגוד לעבר, יש לנו אפשרות לבצע רכישה חכמה של פוליסות ביטוח בכלל ובפרט ביטוח לרכב. היום עומדים לרשותנו מקורות מידע שונים המאפשרים לנו ללמוד על כל פוליסה והמשמעות שלה, וכן יש לנו אפשרות להשוות בין הצעות שונות מחברות הביטוח ולהחליט איזו הצעה הכי משתלמת לנו.

אחד הכלים הטובים ביותר לרכישת פוליסת ביטוח לרכב הוא מנגנון השוואת מחירים. בעיקרון, מאז ומתמיד יכולנו לעשות זאת. לפני עידן האינטרנט, יכולנו ליצור קשר בטלפון עם חברות ביטוח שונות, לקבל מהן הצעות מחיר ואז להחליט איזו הצעה הכי משתלמת לנו. אך כפי שניתן להבין זה מאוד מסורבל ולא נוח. היום לעומת זאת, הכל נעשה בקליק אחד, בלי שאנחנו צריכים לדבר עם איש, בזמן שלנו, מכל מקום בו אנחנו נמצאים.

למה חשוב להשוות מחירים לפני שרוכשים פוליסת ביטוח?

השוואת מחירים היא פעולה הכרחית וחשובה להתנהלות צרכנית נכונה בכל תחום, בוודאי בתחום חשוב וגדול כמו ביטוחים, ובפרט ביטוחי רכב. כך אנחנו יכולים לדעת מה כל חברה מציעה לנו וכך אנחנו יכולים להחליט איזו מבין ההצעות הכי משתלמות לנו. אנחנו יכולים להשוות לא רק בין המחירים אלא גם בין מרכיבי ההצעות כדוגמאת כיסויים והרחבות, ואז גם כל סכום מסוים שאנחנו נדרשים לשלם, מקבל את הקונטקסט הנכון ואנחנו יכולים להבין מה עומד מאחוריו.

יש יתרון נוסף להשוואת מחירים בתחום של ביטוח רכב , וזו היכולת שלנו להתמקח על ההצעות השונות. כלומר, ברגע שאנחנו מקבלים הצעה מסוימת מחברה, זה לא סוף פסוק. אנחנו יכולים להשתמש בהצעה זו בשביל לקבל הצעות אטרקטיביות יותר מחברות אחרות, ואנחנו יכולים לאחר מכן, לחזור אל החברה הראשונה ולהציג בפניה הצעות שקיבלנו, בשביל להוריד את העלויות של ההצעה המקורית שהיא נתנה לנו. במילים אחרות, השוואת מחירים נותן לנו ידע וידע, כידוע, הוא כוח.

איך עושים השוואת מחירים בצורה פשוטה

היום, כאמור, בשביל לעשות השוואת מחירים בין פוליסות ביטוח של חברות שונות, אנחנו לא צריכים לעשות הרבה. כל מה שנדרש מאיתנו זה להיכנס לאתר Wobi, לקבל הצעות מחברות ביטוח שונות, לבצע השוואה ביניהן, ולהחליט איזו מבין ההצעות משתלמת ואטרקטיבית עבורנו.

אנחנו יכולים לבצע את ההשוואה ולרכוש בכל זמן, בכל מקום, מכל מכשיר. אנחנו יכולים לבצע אותה לפני שאנחנו רוכשים פוליסה בפעם הראשונה וכן בכל שנה בה אנחנו נדרשים לחדש את הפוליסה שברשותנו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;