כ"ב אייר התשפ"ד
30.05.2024

כניעה: אגד הודיעה כי תפסיק הקמפיין

בעקבות המחאה: חברת אגד הודיעה כי בעקבות פנייתו של ח"כ אייכלר תפסיק את הקמפיין שעורר סערה • גפני: "באף ציבור אחר לא היו מעיזים לפרסם קמפיין כזה"

צילום: יעקב נחומי
צילום: יעקב נחומי

בעקבות פנייתו של ח"כ הרב ישראל אייכלר לאנשי אגד להפסיק את הקמפיין הפוגע בציבור החרדי המשלם טבין ותקילין על נסיעותיו, הודיעה אגד על הפסקת הקמפיין, שיצר אי הבנה כאילו הציבור החרדי לא משלם על הנסיעה באוטובוס.

במכתב שהוציא אגד הביעו צער על הפגיעה באנשים ישרים המשלמים כדין, בעקבות "הפרשנות הלא נכונה" שניתנה לדרישה לתשלום מצד המעטים העולים לאוטובוס בלי תשלום.

מלשכת ח"כ גפני נמסר: "לאחר שיחת הבהרה עם דובר אגד רון רטנר נמסר כי הקמפיין על התשלום באוטובוסים הסתיים וכי אגד תפרסם מודעות חדשות בעיתונים".

קודם לכן, אמר ח"כ גפני על הקמפיין: "אגד לא היו מעזים לפרסם קמפיין שכזה באף אוכלוסיה או ציבור אחר. החוצפה לפרסם טענה שכזאת רק כלפי הציבור החרדי היא שערורייתית ובלתי מתקבלת על הדעת".

ח"כ יעקב הגיב ואמר: "ממליץ לאגד שבמקום להשקיע את כספי הפרסום על הקמפיין המביש הזה שישקיעו אותו בהוספת תחבורה ציבורית לציבור החרדי שהוא הצרכן הכי גדול שלה".אגד הפסקה קמפיין ישראל אייכלר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 16 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד