1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

הציע לשוטרים מיליון דולר כדי לשחרר אותו

שודד בארה"ב הציע לשוטרים מיליון דולר כדי לא לעצור אותו, לאחר שנתן אגרוף בפניה של אישה כשניסה לגנוב את ארנקה, הקורבן שלא נפגע, התקשרה למשטרה שמצאה את אספרזה במרחק קצר מהאזור בו שדד אותה

יענקי פרברכ"ב אייר תשפ"ב 23/05/2022 09:15

לאחר שהיכה אישה אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: pexels

ריקרדו אספרזה, בן 49, נעצר על ידי שוטרים באיווה ארה"ב, הוא עקב אחרי אשה קצת אחרי 20:00 ביום שלישי האחרון בשעת לילה. הוא פנה לאישה וחטף לה את תיק היד שהיה בו את ארנקה, התיק היה תלוי על כתפה.

בזמן שהוא ניסה לחטוף את הארנק, אספרזה היכה אותה בפניה, כך אמרו השוטרים. האשה, שלא נפגעה, התקשרה למשטרה שמצאה את אספרזה במרחק קצר מהמקום בו נשדדה. השודד לא הצליח לשדוד את ארנקה.

בזמן שהיה עצור בחלק האחורי של ניידת המשטרה, הוא הציע לשוטרים מיליון דולר כדי לשחררו. הוא אמר שהוא יכול להעביר את הכסף ישירות לחשבון הבנק של השוטרים או לתת להם ישירות במזומן, כך דווח בתקשורת המקומית. השוטרים שאלו את אספרזה אם הוא מנסה לשחד אותם. הוא אמר להם שכן. הוא הועמד לדין ביום רביעי האחרון, שם השופט קבע את סכום הערבות לשחרור שלו במזומן בסך 10,000 דולר, אך אף אחד לא הגיע לשחרר אותו, והוא נשאר במעצר, הוא אמור להופיע שוב מול השופט ב-27 במאי.

ריקרדו אספרזה, בן 49, מואשם בשוד מדרגה שנייה, עבירה שעונשה מאסר של עד 10 שנים, ומואשם בנסיון שוחד, עבירה פלילית שעונשה עד חמש שנים בכלא.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פחח.. מי שיש מיליון דולר בהשג יד צריך לשדוד אשה זקנה  (ל”ת)


  2. פחח חשב פקח אני פורק סחורה צא איתי גבר אחי גם אני מזרחי  (ל”ת)


  3. פלילי  


;