1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

מכרו מותגים מזויפים וספגו קנס כספי של למעלה מרבע מיליון ש"ח

במהלך פעילות של שוטרי משטרת ישראל בתחנת שפרעם נתפסו פריטי לבוש החשודים כמזויפים, 100 קילו טבק ללא אישורים, ועשרות תבניות של ביצים | החשודים נקנסו ב-300 אלף שקלים

יוסי ריינרכ"ג אייר תשפ"ב 24/05/2022 16:30

100 ק"ג טבק בתפזורת המותגים המזויפים שנתפסו המותגים המזויפים שנתפסו צילום: דוברות המשטרה

המאבק בפשיעה הכלכלית: בפעילות של משטרת ישראל בתחנת שפרעם בשיתוף הפדרציה, מס הכנסה, מע"מ ומשרד החקלאות בוצעו מספר חיפושים ב 4 עסקים בעיר שפרעם אשר במהלכם נתפסו מאות פריטי לבוש של מותגים החשודים כמזויפים.

למקום הוזמן חוקר מרשות הפדרציה ובפעילות משותפת החשוד זומנו לחקירה בחשד לממכר סחורה מזויפת.

בנוסף לעבירה צפויים לקבל קנסות על ידי הפדרציה בסכום של 300,000 ש"ח, כמו כן נתפסו 100 ק"ג של טבק בתפזורת ללא אישור, בנוסף לעשרות תבניות של ביצים לא מאושרות. 

ברשויות מציינים כי ממכר סחורה מזויפת פוגע בציבור הלקוחות אשר אינו מודע לזיוף ורוכש סחורה ירודה במחיר גבוה, כמו כן, נפגעים גם היצרנים, היבואנים והמפיצים של הסחורה המקורית.

ממשטרת ישראל נמסר כי הם ימשיכו יחד עם זרועות האכיפה השונים במאבקם כנגד הברחה של סחורות שנועדו להתחמק מתשלומי מסים ומכסים, תוך פגיעה בהכנסות המדינה וביבואנים המפיצים את הסחורה בהתאם לחוק.

פשיטת המשטרה

הסחורה שנתפסה

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שימו לב כמה פשיעה ערבית יש בארץ!!! פשוט מטורף!!! אני כבר התעייפתי לספור את הכתבות שמובאות כאן כול יום!!! לא יאומן!!! בדנא שלהם יש רק פשיעה  (ל”ת)


  2. חסרי חיים  

    יוסי

  3. אין משילות "ולכן בכל הכפרים... זו תופעה נפוצה, זה לא רק בגדים.  (ל”ת)

    גבי

  4. את הכסף סופרים במדרגות  


;