1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

אדלשטיין: בגלל נתניהו יש ממשלה שעושה נזקים

ח"כ אדלשטיין השתתף היום הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין באילת והתייחס למצב הפוליטי המורכב. "נתניהו כרגע לא יכול להקים ממשלה, וזו הסיבה שבגללה יש לנו ממשלה שעושה כאן נזקים אדירים במבחן התוצאה"

ארי קלמןכ"ג אייר תשפ"ב 24/05/2022 15:52

בכנס באילת יולי אדלשטיין עם נתניהו יולי אדלשטיין עם נתניהו צילום: הדס פרוש, פלאש 90

חבר הכנסת יולי אדלשטיין שהודיע כי יתמודד על לראשות הליכוד מול בנימין נתניהו, השתתף היום (שלישי) בכנס השנתי של לשכת עורכי הדין באילת במהלכו התייחס לנושאים הפוליטיים.

על מצב הסיעה בליכוד אמר: "הרכב הסיעה בליכוד נקבע על ידי מתפקדים, וכך צריך להיות. היו לי לא מעט עימותים עם ראש המפלגה שלי ואחריהם נבחרתי למקום ראשון בפריימריז אבל בליכוד צריך להיבחר וטוב שכך. פעם היו אומרים "בליכוד יש מקום גם לעוזי לנדאו וגם למאיר שטרית." אני מקווה שיש מקום גם אצלנו לוויכוח ושלא כל וויכוח הוא מרידה".

אדלשטיין סיפר כי נועד מספר פעמים עם בנימין נתניהו גם בתקופה האחרונה: "נתניהו מכיר את עמדתי לפיה צריך פריימריז וזה די ברור, כל חבר כנסת מבין את זה. אבל שוחחנו ואנחנו יושבים לדבר וזה משהו טוב בנתניהו. נתניהו כרגע לא יכול להקים ממשלה, וזו הסיבה שבגללה יש לנו ממשלה שעושה כאן נזקים אדירים במבחן התוצאה", אמר.

"אני לא רואה סקר אחד בו הבלוק שלנו זוכה ב-61 מנדטים, אז בחירות נוספות לא יעזרו לנו", הודה אדלשטיין שאמר כי "אני לא בטוח שצריך לצוד עריקים, אבל נראה לי שהקונספט קרס והכל מתפורר מעצמו. לא צריך לחפש עריקים אלא להיות אופוזיציה לוחמת ולהסתכל לצדדים ולבדוק אם לא נכנסנו יותר מדי לבונקר".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אדלשטיין נאצי  (ל”ת)

  תקווה חדשה נאצים

  • אתה כמו פוטין  

   תתבייש

  • האדלשטין הלזה. בן לאבא נוצרי. והאמא? מי מוכן להצהיר שהיא יהודיה? יש ללו עוד פלוס. הוא אכזר כפוטין. 

   אדלשטין הגוי

 2. יורה בנגמש..  

  מעוז

 3. אדלשטין  


  • אם היה מועמד אחר היתה ממשלה 

   הוא צודק

 4. אם אתה תהיה ראש ממשלה יתפרו לך תיק בדיוק כמו שתפרו לביבי  (ל”ת)

  צבי

  • אם יקיים אג'נדא סמולנית יאתרגו אותו כמו שרון זוכרים. די סמולנים עופו מכאן הבננו הקטע ברלין מתה עליכם נממן לך טראנספר לכם ולכל הזבלים . בינינו אוטוטו משיח צדקנו יטאטא את כל הזבלים (ל”ת)


 5. אל תבט אל מראהו ואל גבוה קומתו  (ל”ת)


 6. גייס חמישי! אחד מתוך 119 זאבים שבנימין צריך להזהר מהם  (ל”ת)


 7. האמת כואבת  (ל”ת)

  שוקי שנורזל

 8. חולי ביבי.  

  דוד

  • אתה סמולני נתעב. הרי ברור זה בדיוק מה שאתם אנטי יהודים שכמותכם רוצים. ביבי ילך הבא בתור תלחמו נגדו. יש לכם תיקים מוכנים על כל מי שמפריע לכם. הגיע הזמן שתפסיקו לקרא לעצמכם יהודים תגידו את האמת שאתם משלימים את הנאציזם (ל”ת)


 9. עובדא שאנשים רוצים את ביבי ואיש לא רוצה את אדלשטיין, הוא סתם מפטפט מי מסתכל עליו  (ל”ת)

  ציון

 10. טמבל בלי ביבי אין ליכוד  (ל”ת)

  ציון

 11. הקולות המפלגים של אדלשטיין צורמים ומכעיסים  

  ישראלי

 12. הפוסל במומו  

  אבי

;