1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

"הפסקת להרביץ לשוטרים?" • עימות סוער במליאת הכנסת

עימות סוער התגלע הערב במליאת הכנסת בין חבר הכנסת אופיר כץ לחברי הכנסת כסיף ואבו שחאדה על רקע הצעת החוק של כץ לשלילת אזרחות למחבלים. ההצעה אמנם נפלה, אך חברי הכנסת התעמתו וקראו אחד לשני בקריאות "פשיסט" ו"חמאסניק"

חזקי ניימןכ"ד אייר תשפ"ב 25/05/2022 22:16

הח"כ מ'הליכוד' VS המשותפת אופיר כץ, סמי אבו שחאדה ואחמד טיבי אופיר כץ, סמי אבו שחאדה ואחמד טיבי צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

עימות סוער התגלע הערב (רביעי) במהלך דיון במליאה על הצעת החוק של חבר הכנסת אופיר כץ לשלילת אזרחות ממחבלים. יו"ר בל"ד ח"כ סמי אבו שחאדה קרא לעברו של חבר הכנסת שנאם על הדוכן: "פשיסט! תשאר עם יגאל עמיר". אופיר כץ לא נשאר חייב והגיב: "אתה חמאסניק, הלכת לתהלוכת טרור באום אל פאחם, בושה וחרפה שאתה בכנסת אתה צריך להיות בכלא".

חבר הכנסת אבו שחאדה וחבר הכנסת עופר כסיף המשיכו לצעוק לעברו והדבר הפך לעימות במליאה. אופיר כץ: "בכלא תניף את דגלי חמאס, תוכל לשיר שם כמה שאתה רוצה שירים למוחמד דף". לאחר מכן פנה אופיר כץ לח"כ כסיף ושאל: "הפסקת להרביץ לשוטרים?" כסיף השיב: "אולי אני אחזור".

חבר הכנסת אופיר כץ ייחל: "בפעם הבאה אולי תיפול על שוטר לא מאופק שיחזיר לך בצורה שאתה לא תוכל לבוא לדבר פה". כסיף: "תיזהר אתה". אופיר כץ: "תיפול על איזה שוטר שעוד פעם אתה תבכה בטלוויזיה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא לשתוק להם!  (ל”ת)


  2. הרמה התרבותית של כנסתנו - 180 מעלות מתחת לאפס  (ל”ת)


  3. בושה וחרפה שזוהיא כנסת ישראלית... חברי הכנסת הערבים עויינים את המדינה , מתפרנסים מהמדינה ומשתפי פעולה עם הטרור.. ונוסף לכול מקבלים במה... ואני ששירתתי בצבא 3 שנים בזמן מלחמת לבנון הראשונה ועשיתי שרות מילואים קרבי 18 שנה רצוף לא מגיע כלכלית לאחוז 1 ממה שהטרוריסתים בכנסת מגיעים  (ל”ת)


;