1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

ליברמן נגד העיתונאים הבכירים: ביביסטים, עוסקים בפרופגנדה ולא בעיתונות

שר האוצר ליברמן כבר נערך במלוא המרץ לבחירות הקרבות. בנוסף לתוכניות הזדוניות שלו נגד הציבור החרדי ועולם התורה, תוקף הבוקר יו"ר ישראל ביתנו את העיתונאים ינון מגל ועמית סגל ומכנה אותם "ביביסטים". ליברמן: "מוכיח עד כמה אתם עוסקים בפרופגנדה ולא בעיתונות"

ארי קלמןכ"ו אייר תשפ"ב 27/05/2022 12:23

איווט נערך לבחירות סגל ליברמן ומגל סגל ליברמן ומגל צילום: Flash90

שר האוצר אביגדור ליברמן יוצא במתקפה נוספת נגד העיתונאים עמית סגל וינון מגל אותם הוא מכנה "ביביסטים" ומחלק להם ציון בעיתונות, בטענה כי הם לא עוסקים בעיתונות אלא בלחפש את 'ישראל ביתנו'.

הרקע: הצעת חוק שעלתה השבוע להצבעה, ולמרות ההתחייבות ערב הבחירות לתמוך בהצעה המסוימת, בישראל ביתנו הצביעו נגד ההצעה שמקורה באופוזיציה כפי שנהוג תמיד בכנסת.

ליברמן פרסם פוסט, שכותרתו מכתב "לכבוד: ראשי תא הכתבים הביביסטים, מר עמית סגל ומר ינון מגל", בו יו"ר ישראל ביתנו מפרט את ההבטחות שכן עמד בהן: "הדבר העיקרי שהבטחנו זה להחליף את השלטון והעומד בראשו, להקים ממשלה בלי ש"ס ויהדות התורה ולקבל את תיק האוצר בידינו וגם את ההבטחות המרכזיות שלנו - קיימנו".

עוד הוסיף איווט ותקף: "הניסיון הפתטי שלכם ושל יתר הכתבים הביביסטים לחפש את ישראל ביתנו במטרה למצוא משהו שלא קיימנו או לעקוץ אותנו בכל הזדמנות אפשרית רק מוכיח עד כמה אתם עוסקים בפרופגנדה ולא בעיתונות ועד כמה כואבת לכם כל הצלחה שלנו".

"אל דאגה, כל מה שהבטחנו נקיים גם אם לפעמים זה לוקח יותר זמן ממה שחשבנו. אצלנו מילה זה מילה", חתם ליברמן שמוכיח עד כמה הוא עסוק כעת בבחירות הקרבות".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שולח אותך לפוטין  


 2. ליברמן  

  רבקה ביביסטית גאה,

 3. לברמן לא בטוח ודואג כי לא יהיה שא האוצר הבא  

  פריאל

 4. לא נתפס שיש בישראל אנשים טובים, ומתנדבים בכל מיני תחומים, ומאידך איש ממשל כמו איווט שמסמל את כל הרוע השקר והשחיתות שיכול להיות בבן אדם!...  


 5. ליברמן  


 6. ליברמן הוא הנוכל הכי גדול בפוליטיקה הישראלית, הוא אשם בכל התיקו הפוליטי  

  חיים

 7. הגזען  

  אוהב ישראל

 8. ליברמן הוא אסון לעם ישראל, הוא האדריכל של ממשלת השמד השיסוי והשנאה  (ל”ת)

  ציון

 9. עובר תהליך של אלדסהיימר  (ל”ת)


 10. דביל  


;