1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. נייעס

עדכון מעודד: מצבו של הזמר החרדי שנפצע בתאונה התייצב

לאחר שהבוקר דווח כי מצבו של הזמר החסידי יוני זיגלבוים קשה בעקבות תאונת דרכים בה היה מעורב ברומא, משפחתו מעדכנת כי מצבו יציב לחלוטין, והוא תקשר עם משפחתו ואף הניח תפילין

מאיר גלבועכ"ח אייר תשפ"ב 29/05/2022 15:47

אושפז ברומא יוני זיגלבוים בבית החולים יוני זיגלבוים בבית החולים צילום: באדיבות המצלם

לאחר הדיווח כי הזמר והיוצר הצעיר יוני זיגלבוים, המכונה בשם במה 'יוני זי', מאושפז בבית החולים ברומא שבאיטליה במצב קשה, בעקבות תאונת דרכים בה היה מעורב, מגיע דיווח מעודד שמספר כי מצבו של יוני טוב משחשבו. 

ממשפחתו נמסר בשעה האחרונה כי "ברוך השם, יוני במצב יציב לחלוטין, נראה כי היו כלי תקשורת שטעו. הרופאים בטוחים לחלוטין שבעזרת השם הוא יחלים לחלוטין. המשפחה ויוני שלנו לא יכולים להודות מספיק לכולם על התמיכה העצומה, אנא תמשיכו להזכיר אותו בתפילות שלכם תודה".

התפללו: הזמר המפורסם נפצע בתאונה ומאושפז

אחיו של יוני כתב הבוקר בפייסבוק, כי יוני עבר תאונת אופנוע קשה במהלך מה שהיה אמור להיות ביקור של 24 שעות ברומא לפני שימשיך לישראל כדי לקדם את האלבום החדש. מצבו יציב הוא סבל מ-7 שברים בגופו".

כזכור, יוני בן ה-30, שמתגורר בשכונת קראון הייטס שברובע ברוקלין בניו יורק ועושה חיל בתחום המוזיקה עם כמה להיטים גדולים שחורשים את תחנות הרדיו והבמות הגדולות בעולם היהודי המריא לביקור קצר בישראל לשם קידום אלבומו החדש 'אהבה' שהושק בימים האחרונים, כשהוא מבצע נחיתת ביניים ברומא שבאיטליה למשך 24 שעות.

למזלו הרע, יוני נפצע באורח קשה בתאונת דרכים אליה נקלע ואושפז בבית החולים ברומא כשהוא סובל משבעה שברים בגופו. 

משפחתו פונה לציבור בבקשה להתפלל לרפואתו השלימה של יונתן בן סיגלית לרפו"ש בתוך שאר חולי ישראל, כשהם מקווים כי עד חג השבועות יתרחש נס והוא יוכל לטוס בחזרה לחיק משפחתו בארה"ב ולחגוג עמם את החג.

בתעשיית המוזיקה קיבלו בהלם מוחלט את דבר פציעתו ואשפוזו והראיונות שתוכננו להתקיים בישראל אודות האלבום החדש שמכיל 12 רצועות - נדחו לעת עתה עד לשובו לאיתנו אי"ה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ברוך ה', החלמה מהירה!!  (ל”ת)

    מיכאל

  2. תפילין  


;