ט"ז תמוז התשפ"ד
22.07.2024
שמחה כפולה ומכופלת:

התאומות הזהות ילדו יחד באותו היום בבית החולים

שמחה גדולה בחדרי הלידה בשערי צדק: התאומות הזהות ילדו יחד בן באותו היום | השתיים חלקו תאריך לידה משוער משותף ובשבוע שעבר הגיעו לחדר לידה והפרש של שעות בודדות חבקו כל אחת בן

התאומות הזהות ילדו יחד באותו היום בבית החולים
בית החולים שערי צדק צילום: Yonatan Sindel/Flash90

האחיות במיון יולדות של המרכז הרפואי שערי צדק בירושלים שפשפו את עיניהן כדי לוודא שהן רואות נכון: שתי אחיות, תאומות זהות, שתיהן בהריון רביעי, הגיעו ללדת בבית החולים באותו היום.

התאומות הזהות יעל ישי (31), מתכנתת, ואביטל סגל, רואת חשבון, תושבות גוש עציון, וכל אחת אם לשלושה ילדים - שתי בנות ובן. 

השתיים חלקו תאריך לידה משוער משותף. ובשבוע שעבר, בלילה שבין שני לשלישי, הגיעה יעל (הבכורה, נולדה דקות ספורות לפני אביטל), ראשונה לחדר לידה במרכז הרפואי שערי צדק שעות ספורות לאחר מכן ילדה את בנה הרביעי. 

בשעות הצהריים הגיעה אביטל לחדר הלידה של שערי צדק, ושיתפה את הצוות שלפני כמה שעות ילדה אחותה התאומה הזהה, "האחיות המקסימות זיהו את ההתרגשות ומיד ביקשו את שמה של אחותי כדי לשריין לנו חדר משותף במחלקה. אחרי שעות ארוכות בחדר הלידה נולד בן בריא, והצוות עשה מעל ומעבר להקל על התהליך. לאחר סיום הליך הלידה דאגו להעביר אותי לחדר לצד אחותי״, סיפרה אביטל.

יעל הוסיפה: "לידה זה אירוע מיוחד ומרגש. משמח לחלוק אותו עם חברה טובה שהיא גם אחות. בלידה הקודמת זכינו ללדת בהפרש של שישה שבועות וזו תהיה חופשת הלידה השנייה שלנו יחד״.

רינה דביר ואפרת הרלינג, מיילדות ראשיות במרכז הרפואי שערי צדק סיפרו: "בחדר לידה אנחנו המיילדות במעגל בלתי פוסק של יצירת חיים ומשפחה וזהו המוטו שלנו, אז כששתי אחיות, תאומות זהות יולדות, אנו שמחות שמחה כפולה בשמחתן. רוב תינוקות העיר נולדים כאן ואנו מרגישות חלק ממשפחה אחת גדולה. הלידות עברו בשלום עם תינוקות בריאים ואנו מאחלות להן ולמשפחותיהן מזל טוב כפול והרבה בריאות, נחת ושמחה״. 

 

לידה בן תאומות שמחה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד