1. עמוד הבית
 2. מחשבים ואינטרנט
 3. מובייל ואפליקציות

משתמשי וואטסאפ: עדכון חדש בהודעות הקוליות

בשורה חדשה עבור משתמשי וואטסאפ: עדכון חדש של אפליקציית וואטסאפ תאפשר לכם להאזין להודעות הקוליות שלכם ולאח''מ להמשיך בהקלטה טרם שליחתה

חני לויןכ' סיון תשפ"ב 19/06/2022 21:44

שדרוג נוסף הודעה קולית בוואצאפ הודעה קולית בוואצאפ צילום: צילום מסך

כפי שידוע, עד לפני מספר חודשים לא היה ניתן לעצור הודעה מוקלטת בכדי להאזין לה לפני שליחתה, בעדכון וואצאפ לאחרונה הגירסה אפשרה לכם להאזין להודעה בטרם שליחתה אך לא היה ניתן להמשיך להקליט באותה ההודעה. כעת עדכון חדש של וואטסאפ יאפשר לכם להשהות ולהמשיך להקליט באותה הודעה קולית שהאזנתם לה.

כאשר תקליטו הודעה קולית יש למשוך את לחצן ההקלטה כלפי מעלה, כך תקבלו מסך בו יופיעו לחצני ההשהיה בהם תוכלו להיעזר בכדי להאזין להודעה הקולית שלכם ולאח"מ תוכלו להמשיך להקליט באותה ההודעה.


כפי שדווח באתר wabetainfo - כפי שניתן לראות בצילום מסך זה, כאשר תקליטו הודעה קולית, מופיע לחצן השהייה חדש. בעדכון הקודם היה כפתור שאיפשר למשתמש להפסיק את ההקלטה. במקרה זה, משתמשים יכלו להאזין להודעה הקולית לפני שליחתה, אך הם לא יכלו להמשיך להקליט את ההודעה הקולית. לבסוף, העדכון האחרון מביא את התכונה הזו שכבר זמינה בגרסת הבטא של WhatsApp עבור אנדרואיד, iOS ושולחן העבודה, בגרסה זו כן תוכלו להמשיך ולהקליט לאחר האזנה להודעה הקולית שלכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא נכון. גם בעדכון הקיים אפשר להשהות את ההקלטה ולאחר מכן להמשיך להקליט. פשוט לוחצים על לחצן עצור ואז בשביל להמשיך לוחצים שוב על הלחצן שהשתנה - סימן ההקלטה  

  דב

 2. זה היה מאז ומתמיד  

  שרון

 3. שאלה:  

  מסעודה

;