1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

ההודעה של יאיר נתניהו לאביו: "שקד עושה לנו תרגיל"

מכשיר הסלולרי של בנימין נתניהו תועד היום במליאה ובו הודעה שקיבל מבנו יאיר שמזהיר אותו כי הניסיון של גורמים בקואליציה להקים ממשלה חילופית בכנסת הנוכחית, נועד למשוך זמן כדי להעביר את חוק "הנאשם"

מאיר גלבועכ"ג סיון תשפ"ב 22/06/2022 15:04

נתפס במצלמה נתניהו והטלפון במליאה נתניהו והטלפון במליאה צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

ברקע הדיווחים על ניסיונות של גורמים באופוזיציה ובקואליציה להקמת ממשלה חילופית בכנסת הנוכחית, תועד היום (רביעי) ראש האופוזיציה בנימין נתניהו קורא ממכשיר הסלולרי שלו הודעה שקיבל מבנו יאיר ובה הוא מזהיר את אביו כי הניסיונות של שקד וחברים בקואליציה להרכיב ממשלה בכנסת הנוכחית, הם לא יותר ממסך עשן שנועד להרוויח זמן כדי להעביר את חוק "הנאשם" שימנע מנתניהו לכהן כראש ממשלה.

"לדעתי איילת שקד עושה לנו תרגיל ומרדימה אותנו כדי לגרום לנו להמתין עם פיזור הכנסת וככה הם יעבירו את חוק הנאשם", כתב יאיר לאביו, בהודעה שפורסמה באתר כיכר השבת.

בהודעה, מזהיר יאיר נתניהו את אביו כי הקואליציה מבצעת תרגיל, וכי חה"כ ניר אורבך יתמהמה בהעברת החוק לפיזור הכנסת בוועדת הכנסת - כדי שהקואליציה תצליח להעביר את "חוקי הנאשם" שימנעו ממנו להרכיב ממשלה, ולא כדי לתת עוד זמן להקמת ממשלה חלופית. הוא אף ציין כי מדובר במלכודת שמתואמת באופן מלא עם שרת הפנים איילת שקד.

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אסור!  

  חיים

 2. מעניין מי השפל שצילם והדליף הודעה פרטית, לתקשורת  

  קטלין

 3. הירגעו  

  גוחא

;