1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בנט כינס את הפעילים: "אי אפשר לשבור אותנו"

עשרות פעילי 'ימינה' הגיעו היום לכנסת ונפגשו עם ראש המפלגה נפתלי בנט וחברי הכנסת. בנט רמז אולי בדבריו כי כבר קיבל החלטה אם להתמודד בבחירות או לפרוש. הוא מזהיר כי "ממשלת ביבי-בן גביר-סמוטריץ' לא טובה לישראל"

קובי עוזיאליכ"ח סיון תשפ"ב 27/06/2022 19:17

רומז על עתידו הפוליטי? נפתלי בנט נפתלי בנט צילום: Yoav Dudkevitch/POOL

ראש הממשלה היוצא, יו"ר מפלגת 'ימינה' נפתלי בנט, נפגש הערב (שני) עם פעילי מפלגתו בכנסת ורמז בפניהם על עתידו הפוליטי בבחירות הקרובות.

בנט פתח ואמר: "אני רוצה להגיד תודה רבה, בראש ובראשונה, לחברי הסיעה שברגע מאוד קשה של מדינת ישראל לפני שנה, נכנסו לתוך הממשלה מתוך הבנה עמוקה שחייבים לדאוג למדינה שלנו".

לדבריו, "כולנו נשכבנו על הגדר למען המדינה. זה דרש מהח"כים אומץ לב נדיר. כולנו חטפנו קללות, צעקות ושקרים מבוקר ועד לילה. אבל יש לנו עמוד שדרה, והמעשה שאני הכי גאה בו זה מה שעשינו ביחד".

עוד הוסיף ואמר: "כשקיבלנו החלטה בממשלה על הקמת יישובים ברמת הגולן, ותמכו בהחלטה שרים ממפלגות מר"צ ועד ימינה - זה עדיף מאשר שלא עובדים ביחד. נכון, זה לא קל, יש דברים שכל צד צריך לקבל. כל צד מאמין בעמדות שלו, אבל זה טוב שיש את הוויכוח".

ראש הממשלה הדגיש כי "לא שינינו את הערכים שלנו. לדוגמא, קיבלנו את החלטה לקיים את מצעד הדגלים כמתוכנן ועוד. כשאנחנו ביחד - אי אפשר לשבור אותנו".

"ממשלת ביבי-בן גביר-סמוטריץ' לא טובה לישראל" הצהיר בנט בפני הפעילים המעטים שעוד נשארו לתמוך במפלגה ואמר, "אסור לאפשר לזה לקרות, ואני אומר זאת כאיש ימין. גם הפוך זה לא טוב".

"לחלק גדול מהעם היה מאוד קשה ואני לא מתווכח עם התחושה הזאת. לא צריך להיות אזרח אחד במדינה שנכנס לדיכאון בגלל הממשלה הנבחרת - לא משנה מאיזה צד היא. הקו שצריך צריך להיות - אחדות רחבה. כן, גם עם הקצוות. אם הם מסכימים להניח בצד ויכוחים אידיאולוגיים ולהתמקד בעשייה. האחדות מוציאה את הטוב מהאדם. עכשיו זה זמן לאחדות".

בנט רמז אולי על כוונתו להמשיך ולהתמודד בבחירות ואמר: "מה שצריך לעשות כרגע - לטפל במדינה, בכלכלה, בביטחון ולתת עוד הרבה שנים של שקט מול עזה. צריך להמשיך לטפל באיראן ולהחליש אותה, שלא תוכל לפגוע בנו דרך שלוחותיה". כך בנט.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יאלא תתמודד גבר ותשבור שיא ג'ינס נוסף :  

  זועבי

  • התכוונת אידיוט. לא הדיוט. עברית שפה חשובה. כדאי לדעת אותה על בוריה. (ל”ת)

   המורה

 2. בניטו, שנלחם בציפורניים ועשה ויתורים עצומים, לא ייוותר בקלות על מקום בפוליטה הישראלית.  


 3. בנט  


 4. על אחדות מדבר?  

  מכירים

 5. ממשלת ביבי בן גביר וסמוטריץ  

  MexicNo

 6. צודק-אי אפשר לשבור משהו ששבור כבר מזמן  (ל”ת)

  בנט אסון לישראל

;