1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

רכב יוקרתי, כרטיס אשראי טעון וצימר בצפון: מוקדי הגרלת הענק ייסגרו ביממה הקרובה

בהכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב פרלמוטר והרב קרליבך נערכים לקראת סגירת מוקדי הגרלת הענק בעוד פחות מיממה • המוני הרוכשים שימהרו עוד היום וירכשו כרטיסים יהיו שותפים בפעילויות החסד לצד אפשרות זכייה בפרסים שווים במיוחד

אליקים דהן כתבה מקודמתד' תמוז תשפ"ב 03/07/2022 13:36

פרסים שווים במיוחד צימר. אילוסטרציה צימר. אילוסטרציה צילום: פיקסביי

ממש בשעות אלה נכנסים לישורת אחרונה לקראת סגירת מוקדי הגרלת הענק של הכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב פרלמוטר והרב קרליבך שייסגרו באופן רשמי מחר בשעות הערב. כעת, כיממה בלבד לפני מועד סגירת המוקדים מתריעים בהנהלת הכנסת האורחים כי כדאי להזדרז ולהצטרף בכדי שחלילה לא תפספסו את הזכות המופלאה.

לחצו כאן ותזכו בזכות המופלאה>>

במשך השנה כולה, יום יום ושעה שעה, רבבות המתפללים הפוקדים את ציון קודשו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, זוכים לקבלת פנים חמה, כזו שגורמת להם לאנחת רווחה רגע לפני שהם נכנסים להעתיר בתפילה ובתחנונים בציון המקודש. ללא ספק, אין אדם שלא מכיר את הכנסת אורחים רשב"י שבראשות הרב פרלמוטר והרב קרליבך, מקום אשר פתוח בכל יום מימות השנה, מקום אשר מעולם לא אמר ליהודי "לא".

במשך שנים רבות המקום הפך לאבן שואבת, המוני המתפללים נוהגים להגיע למתחם הכנסת האורחים שם הם משביעים את רבעונם ונחים קמעא בטרם הם ישפכו שיח בחצר המלך. המקום אשר ימשיך לפעול גם במהלך השנה הקרובה זקוק לנו בכדי שהוא יוכל להמשיך במלאכת הקודש.

רבים מספרים על סיפורי מופת וישועה לאחר שהם פתחו את כיסם ואת ליבם למען מטרה חשובה זו. והרי זו לא סתם צדקה, זו צדקה מהודרת שמאכילה רבבות אנשים, נשים וטף בכל יום מימות השנה אשר מגיעים להשתטח על ציון קודשו של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי.

בהכנסת אורחים רשב"י יערכו הגרלת ענק בקרב כל אותם אלה שיירתמו למען המשך קיום הפעילות המבורכת. בהגרלה חסרת התקדים ניתן למצוא במקום הראשון רכב מנהלים יוקרתי מחברת "ניסן" סנטרה 2022. בנוסף יוגרלו פרסי ענק, כמו לדוגמא: כרטיס אשראי טעון באלפי שקלים, צימר לשבת בצפון, אלפי שקלים לקנייה ברשת "הצורפים" ועוד פרסים שווי ערך שאסור לכם לפספס.

בהנהלת הכנסת אורחים רשב"י מתריעים כי כדאי להמונים להצטרף כבר כעת ולרכוש כרטיס בהגרלת הענק בכדי שחלילה לא תפספסו את הזכות ההיסטורית להיות חלק במפעל כביר זה כמו גם להיות חלק מאלה שאולי יזכו בהגרלת הענק.

לחצו כאן ותזכו בזכות המופלאה>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;