1. עמוד הבית
  2. יהדות
  3. יהדות

ערב מרגש לזכרו של הרב אורי זוהר זצ"ל

מתוך געגוע לאותו זקן השבט המופלא ומתוך רצון להפיץ את דרכו ואת ערכיו ייערך כנס התעוררות מיוחד לזכרו ולחיזוק דרכו בתמיכת אגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים

כתבה מקודמתה' תמוז תשפ"ב 04/07/2022 17:31

בהשתתפות אביתר בנאי ואמנים הרב אורי זוהר עם אביתר בנאי הרב אורי זוהר עם אביתר בנאי צילום: יח"צ

הרב אורי זוהר ז"ל היה מגדולי מחזירי התשובה בדורנו. אמנם, לא רבים יודעים כי בעשר השנים האחרונות הקדיש את כל כולו לתנועת התשובה עצמה ובדור השני של בעלי התשובה.
הרב ז"ל היה חבר בעמותת "ביחד – תנועת בעלי התשובה בישראל" מיום היווסדה, ופעולותיו בנושא זה נעשו דרכה. הוא ראה בעמותה כלי עיקרי ומרכזי להעברת רעיונותיו ומסריו.
כולם מעידים עליו שהיה חבר טוב ומורה דרך. מעין "זקן השבט" החדש בעולם מבלבל ומלא בתהיות. הוא הניח את חינוך הדור השני של בעלי התשובה כנר לרגליו והיה לו חשוב שבעלי התשובה יעזרו זה לזה.

הרב אורי זוהר • קרדיט: יח"צ

מתוך געגוע לאותו זקן השבט המופלא ומתוך רצון להפיץ את דרכו ואת ערכיו ייערך כנס התעוררות מיוחד לזכרו ולחיזוק דרכו בתמיכת אגף לתרבות תורנית בעיריית ירושלים.
תלמידיו, מכבדיו ומוקיריו שישתתפו בכנס וישאו דברים יהיו הרב דן טיומקין והרב עופר גיסין - ממייסדי עמותת "ביחד", הרב חגי מזור, איתמר זוהר - בנו של הרב ז"ל, שמעון שחר - עוזרו של הרב ב - 30 השנים האחרונות, ואביתר בנאי.
כמו כן, בערב ייערך סיום שישה סדרי משנה לעילוי נשמתו על ידי הרב דוד כרפס.
אביתר בנאי, ישי ריבו, שולי רנד ויונתן רזאל ישירו לזכרו, וינחה את הערב ידידיה מאיר.
הכנס יתקיים במוצאי שבת בלק, י' תמוז 9.7, בשעה 22:00, באולם היכל שלמה, רחוב המלך ג'ורג' 58 ירושלים.
כרטיסים ניתן לרכוש בקישור:
https://tshuva.net/kenes  או בטלפון 055-7217941

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;