1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הלם": זה מה שגילה הילד מאחורי המדרגות בשכונה החרדית"

כוחות משטרה של מחוז ירושלים הוזעקו אחר הצהריים לבניין מגורים בשכונת רמות בעיר בעקבות דיווח של ילד שמצא במקרה מספר רימוני הלם וגז מתחת לגרם מדרגות בבניין מגורים

חזקי ניימןו' תמוז תשפ"ב 05/07/2022 21:17

המשטרה הוזעקה רימוני ההלם והגז שאותרו בבניין ונתפסו ע״י המשטרה רימוני ההלם והגז שאותרו בבניין ונתפסו ע״י המשטרה צילום: דוברות המשטרה

ילד חרדי שעבר היום (שלישי) בשכונת רמות בירושלים גילה בחדר המדרגות של בניין מגורים מספר רימוני הלם וגז שהוחבאו מתחת גרם המדרגות, הילד גילה התרחק מהמקום והזעיק את כוחות המשטרה שלקחו את הרימונים ופתחו החקירה.

מהמשטרה נמסר כי היום אחה"צ התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה מתושב שכונת רמות, על מספר רימוני הלם וגז שנמצאו על ידי ילד במקרה מתחת לגרם מדרגות בבניין מגורים. כוחות משטרה של מחוז ירושלים הוזעקו למקום ולאחר בדיקה של חבלן המשטרה, נתפסו הפריטים ונלקחו מהמקום.

במהלך השנה האחרונה נזרקו רימונים מאותו הסוג מספר פעמים בשכונת רמות. באחד המקרים, הוזעקו שוטרים ממשטרת ירושלים אל שכונת רמות, בעקבות מה שככל הנראה היה פיצוץ או רעש עז דומה. בהגעתם של השוטרים למקום, כך לפי המשטרה, אותרו שרידי רימון הלם שככל הנראה הושלך לעבר חצר בית.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;