1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

פרויקט חדש יאפשר להתגורר בדירה ללא הון עצמי או משכנתא

החברה הממשלתית 'דירה להשכיר' מגיעה לגליל ותקים פרויקט ראשון מסוגו בחצור הגלילית, שייתן מענה ויאפשר למשפחות צעירות להתגורר בדירה חלומית ללא הון עצמי ו/או משכנתא | רבע מיחידות הדיור להשכרה מיועדות לזכאים במחיר מופחת

יוסי ריינרי"ט תמוז תשפ"ב 18/07/2022 14:41

משבר הדיור הדמייה הדמייה צילום: דירה להשכיר

בימים אלו משלימה החברה הממשלתית 'דירה להשכיר' את ההערכות לפרויקט ראשון מסוגו בחצור הגלילית שיהווה המשך ישיר לתנופת הבנייה ביישוב הגלילי ואף נותן מענה לזוגות צעירים.

הפרויקט המיוחד יאפשר מגורים בשכירות לתקופה ארוכה, כולל 144 יחידות דיור, מתוכן 72 למכירה ו-72 להשכרה. רבע מיחידות הדיור להשכרה מיועדות מראש לזכאים במחיר מופחת של 20 אחוזים. בנוסף, 500 מ"ר יוקצו לבניית חנויות ובתי מסחר שיעצימו את המסחר והכלכלה בישוב ויאפשרו מענה לביקוש הרב גם בתחום זה.

מודל 'דירה להשכיר' מאפשר רכישה זולה ובעיקר אטרקטיבית. בבסיסו: חוזה הוגן בפיקוח המדינה, אפשרות תשלום ללא משכנתא והלוואות, סטנדרט בנייה גבוה, בחירת יזמים וקבלנים נבחרים וחוויית מגורים קהילתית.

 גם לאלה שירצו לשכור ייהנו מהסכם ארוך טווח של עד 10 שנים, נקודות יציאה לשוכר בכל שנה, שכר ידוע מראש ושירות תיקונים ותחזוקה.

הבחירה של פרויקט דירה להשכיר בחצור הגלילית נובעת מהגדרת המחוז: "ישוב בפיתוח מואץ עם ביקוש לבניה רוויה ואוכלוסייה צעירה, ישוב, מרכזי עם גישה ישירה לכביש 90 ולתחנת הרכבת העתידית, שעבר שינוי תדמיתי ושאינו מוותר על ערכי טבע ופוטנציאל לפיתוח טיילות ותיירות". הפרויקט יאיץ מינוף מרכיבים אלו.

ראש מועצת חצור הגלילית שמעון סויסה אמר בתגובה: "אני מברך על כל פרויקט, יזמות והשקעה התורמים לפיתוחה של חצור הגלילית הנמצאת בתנופה אדירה גם בתחום הנדל"ן עם ביקוש אדיר למגורים, בנייה חדשה, חיזוק ושיפוץ השכונות הוותיקות וכעת גם פרויקט המאפשר מגורים בלב הישוב בבניין חדש.

עוד הוסיף: "אני רואה חובה לסייע גם למשפחות שאין ביכולתן לקחת משכנתא, אשר יוכלו לחיות בסביבת מגורים מתקדמת וחדשה ולזוגות צעירים בתחילת דרכם. משמח אותי לראות יזמים, משקיעים וחברות ממשלתיות שמביעים אמון בחצור".

דירה להשכיר - החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה בע"מ הינה חברה ממשלתית בבעלות מלאה של המדינה, שהוקמה על פי החלטת ממשלת ישראל לשם קידום נושא הדיור ובכלל זה הקמת דירות להשכרה. כל זאת במסגרת הפרויקט הלאומי לדיור. מטרות החברה הן פיתוח שוק מוסדי להשכרה ארוכת טווח, קידום תוכניות סטטוטוריות למגורים ולהיות זרוע ביצוע של הממשלה בתחום הדיור והנדל"ן.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פשוט שקר הכותרת  


;