י"ד סיון התשפ"ד
20.06.2024
הפצוע טיפל בפצועים

"נס גדול": האחים החרדים שנפצעו בפיגוע הלילה התאחדו

בהדסה הר הצופים מאושפז משעות הלילה אלעזר בן ה-19, אשר נפגע בכתף בפיגוע שארע הלילה. אלעזר הפצוע טיפל בעצמו בפצועים בשטח | בשעה האחרונה התאחד עם אחיו שנפצע אף הוא ואושפז בביה"ח שערי צדק | על נסיך שבכל יום עימנו

"נס גדול": האחים החרדים שנפצעו בפיגוע הלילה התאחדו
אלעזר (מימין) ודובי מאוחדים בבית החולים צילום: דוברות בית החולים

ד"ר אסף קידר, מנהל יחידת הטראומה בהדסה הר הצופים עדכן בשעה האחרונה כי מצבו של אלעזר בן ה-19 שנפצע אתמול בפיגוע ירי סמוך לכותל המערבי קל, הוא אובחן עם שבר בכתף והוא יושאר לטיפול ביממה הקרובה.

לאלעזר חמישה אחים, עם אחד מהם שהה אמש בתחנת אוטובוס כאשר החל פיגוע הירי. יאיר, האח של השניים סיפר על רגעי הדרמה. "שני האחים שלי היו יחד אמש, המתינו לאוטובוס במעלה השלום, אלעזר בן ה-19 סייע לאישה לעלות לאוטובוס ואחי דובי בן ה-16.5 עוד היה בתחנה כשהירי החל. שניהם נפגעו בכתף ומשם פונו על ידי מד"א, אלעזר אושפז פה בהדסה הר הצופים ודובי בשערי צדק".

הוא המשיך לתאר את האירוע: "כשקרה הארוע, דובי טילפן בעצמו ואמר לנו ששניהם נפגעו מכדור והוא בהכרה ושהוא די בסדר. זה הרגיע אותנו. הוא אפילו הספיק להגיד שאלעזר שמאושפז פה בהדסה, מסייע לטפל בפצועים בשטח, כי הוא מע"ר של מד"א. היינו בהלם ויצאנו מיד לבתי החולים שבהם אושפזו. עכשיו הגיע דובי והתאחדנו, זה פשוט משמח".

האורתופדים בבית החולים הדסה אמרו שבחסדי שמים היה לאחים נס גדול במיקום של הפגיעה. "זהו נס ממש, כי אם הכדור היה פוגע כמה ס"מ פנימה, הוא לא היה בחיים. מה שקרה הוא נס גדול, חמש דקות קודם עבר בתחנה אוטובוס עמוס באנשים, היו שם עשרות, ואז הגיע האוטובוס של האחים שלי, שהיה ריק יותר. זה האוטובוס שנפגע, ככה נפצעו פחות אנשים ברוך השם" סיפר האח בהתרגשות.

האחים, מלווים בהוריהם, נפגשו והתחבקו וכמובן עברו להציג זה לזה את הפגיעות הקלות בכתפיים ולהודות על נס ההצלה של שניהם.

בית החולים הדסה הדסה הר הצופים פיגוע טרור פצועים קבר דוד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד