י"ב ניסן התשפ"ד
20.04.2024
בירת ישראל

כיף לכל המשפחה ב"שילה הקדומה": סיור מודרך וסדנאות במחיר כניסה בלבד

לרגל ימי שני וחמישי של בין הזמנים, באתר ההיסטורי "שילה הקדומה" מזמינים אתכם לבוא ולהתחבר להיסטוריה של העם היהודי במחיר מבצע מיוחד

כיף לכל המשפחה ב"שילה הקדומה": סיור מודרך וסדנאות במחיר כניסה בלבד
שילה צילום: באדיבות המצלם

האתר ההיסטורי "שילה הקדומה" בבנימין היה בירת ישראל משך כ-400 שנה, בו שכן המשכן במשך 369 שנים, בטרם הועבר לירושלים. כאן בוצע מעמד חלוקת הנחלות לשבטים. כאן היו יוצאות בנות ישראל לחולל בכרמים בט"ו באב. כאן התפללה חנה לבן.

באתר "שילה הקדומה" ממצאים ארכיאולוגים רבים ומרשימים. חורשות, מדשאות ואזורי פיקניק לצד מסלול סיור וחיזיון אור-קולי בטכנולוגיה ייחודית, כל אלו הופכים את הביקור בשילה הקדומה לחוויה מהנה עם תוכן מהותי לכל גיל. אין כמו סיור ב'שילה הקדומה' כדי לשלב ערכים, היסטוריה ומורשת בבילוי משפחתי מותאם.

סיור בשילה הקדומה הוא הפתרון האולטימטיבי למשפחה החרדית בשל קרבתו למרכז הארץ והמחיר המשתלם והידע ההיסטורי החשוב על תולדות עם ישראל בארצו.

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ: "אני מזמין את כולם לבוא ולסייר בארץ התנ"ך בו התרחשו מאורעות עמנו לאורך מאות שנים. בין הזמנים הוא הזמן הטוב ביותר לבוא וללמוד על ההיסטוריה של עמנו. מאחל לכל אזרחי ישראל חופשה נעימה וניפגש בבנימין".

במיוחד לימי שני וחמישי של בין הזמנים מציעים באתר חבילה משתלמת במיוחד הכוללת סיור מודרך באתר וסדנת רפאות במחיר של 39 ש"ח למבוגר ו-35 ש"ח לילד, עלות כניסה בלבד בימים כתיקונם. הפעילות היא בשעה 12:00 בצהריים.

שילה בין הזמנים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד