י"ג סיון התשפ"ד
19.06.2024
זקוקה לכסף ולרחמים

אמא של הכלה הנכה: "עברנו טראומה בחו"ל"

לאחרונה לאל'ה, הכלה בעלת הנכות, התארסה, היא תצטרך עוד הרבה עזרה וסיוע רפואי גם אחרי החתונה, אולם הרופאים אופטימיים לגבי עתידה • כעת היא זקוקה להמון כספים, זה הזמן שלנו לעזור לה, זה הזמן לתת לה תקווה!

אמא של הכלה הנכה: "עברנו טראומה בחו"ל"
זר כלה צילום: unsplash

שרה חדווה א' מתקשה להשתחרר מהטראומה שעברה עם ביתה בעת שהותם לצרכי רפואה בחו"ל.

במשך חודשים ארוכים היא וביתה נאלצו לשהות שם, היות והרופאים בארץ לא נתנו כלל סיכויים. האם שהייתה מטופלת בתינוק קטן נסעה עם הבת לטיפולים והאב נותר בארץ כדי לשמור על הילדים ולשמור על רצף במקום החינוך בו הוא עבד.

לסיוע ללאהל'ה הקליקו>>>

בני הזוג א' לא הצליחו להשיג סבסוד לעלויות הניתוחים, אבל מה לא עושים הורים עבור ילדיהם???

התיאור הכאוב של האמא צובט את הלב.

"היה חורף הרחובות היו גשומים וקפואים, בימים הייתי חייבת לשהות לצד מיטתה של לאלה, הניתוחים הרבים הותירה אותה תשושה והמרחק מבני המשפחה והחברות שהיא כל כך אהבה דרדר את מצב רוחה".

היא ממשיכה לתאר את הקושי

"בלילות כשראיתי שהיא ישנה ביקשתי מהצוות הרפואי לשמור עליה ואני יצאתי עם יוסף חיים התינוק לאסוף כספים בבתים, במהלך הימים אספתי כתובות מגורים של יהודים ובלילות יצאתי לדפוק על דלתותיהם ולבקש שיסייעו לי לשקם את לאהל'ה שלי, היו כאילו שנתנו לי מעט פרוטות, היו שזעקו לעברי 'שנוררית' וטרקו בפני את הדלת, אחרים דחו אותי בלך ושוב, הקטן יבב על הידיים ואני ניסיתי להרגיע אותו במעבר בין הדלתות…

למרות שחלפו שנים עדיין אני מרגישה את פעימות הלב מואצות המבוכה הגדולה והדמעות ממלאות את עיני בכל פעם שאני נזכרת בזה"

חלפו שנים ומעל דרך הטבע לאהלה השתקמה, והיום ב"ה היא יכולה ללכת על רגליה עם היעזרות בהליכון, אבל עדיין מצבה הרפואי לא יציב.

ב"ה לאחרונה לאהל'ה התארסה, היא תצטרך עוד הרבה עזרה וסיוע רפואי גם אחרי החתונה, הרופאים אופטימיים לגבי עתידה אבל היא זקוקה להמון כספים, זה הזמן שלנו לעזור לה, זה הזמן לתת לה תקווה!

לסיוע ללאהל'ה הקליקו>>>

ועד הרבנים כלה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד