י"ט תמוז התשפ"ד
25.07.2024
בשווי 80 מיליון דולר

האב קנה לבנו הצעיר וילה מטורפת על חוף הים

טייקון הודי קנה נכס בדובאי עבור בנו הצעיר בן ה-27 בשווי 80 מיליון דולר, הבית מצוי בחלק הצפוני של הארכיפלג המלאכותי בצורת דקל, כולל עשרה חדרי שינה, ספא פרטי ובריכות מקורות וחיצוניות

האב קנה לבנו הצעיר וילה מטורפת על חוף הים
וילה צילום: Unsplash

הטייקון ההודי מוקש אמבאני הוא הרוכש המסתורי של וילה על חוף הים בדובאי בשווי 80 מיליון דולר, מה שמהווה את עסקת הנדל"ן הגדולה ביותר של העיר אי פעם.

ע"פ הדיווח ב'כלכליסט', אמבאני רכש את הנכס מוקדם יותר השנה עבור בנו הצעיר עננט בן ה-27. 

הבית, המצוי בחלק הצפוני של הארכיפלג המלאכותי בצורת דקל, כולל עשרה חדרי שינה, ספא פרטי ובריכות מקורות וחיצוניות, כך דיווחה התקשורת המקומית בלי לדווח מי הקונה העומד מאחורי העסקה.

זה כבר מזמן לא סוד שדובאי מתגלה כשוק המועדף על האולטרה-עשירים. הממשלה בדובאי מחזרת אחרי העשירים ביותר באופן פעיל למדי, בין היתר באמצעות הצעת "ויזות זהב" ארוכות טווח והסרת מגבלות על בעלות על בתים לזרים.

בית לבן בשמונים מיליון דולר זה אולי נשמע לכם מוגזם אך בהתאם לעושרו של אמבאני, מדובר ב"כסף קטן", הטייקון ההודי- אמבאני בן ה-65 הוא האדם ה-11 בעושרו בעולם, על פי מדד המיליארדרים של בלומברג. הוא צבר הון המוערך ב-93 מיליארד דולר, ועננט הוא אחד משלושת היורשים שלו. אמבאני נותן אט-אט את המושכות לילדיו, לאחר שהרחיב את האימפריה שלו גם לתחומי האנרגיה הירוקה, הטכנולוגיה והמסחר האלקטרוני.

בנוסף, ע"פ הדיווח, המשפחה הגדילה את טביעת הרגל שלה בנדל"ן מעבר לים, כשכל שלושת ילדיו של אמבאני תרים אחר בתי קיט מחוץ להודו. בשנה שעברה חברת ריליאנס, שבשליטת אמבאני, הוציאה 79 מיליון דולר עבור רכישת שטח בבריטניה שבו שוכנת אחוזה המיועדת לבן הבכור אקאש, שמונה לאחרונה ליו"ר חברת הטלקום של הקבוצה. אחותו התאומה, אשה, מחפשת בית בניו יורק.

יש לציין כי העסקה בדובאי התבצעה מתחת לרדאר, ומשפחת אמבאני צפויה להוציא מיליוני דולרים נוספים כדי להתאים אותה אישית לצרכיה. מקום המגורים המרכזי של בני המשפחה יישאר אנטיליה, גורד שחקים בן 27 קומות במומבאי עם שלושה מנחתי מסוקים, חניה ל-168 מכוניות, אולם קולנוע עם 50 מושבים, אולם נשפים מפואר ותשע מעליות.

 

וילה חוף ים אבא בן נכס

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 8 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד