ט"ו תמוז התשפ"ד
21.07.2024
לרגל סיום 'בין הזמנים'

הופעה בלתי נשכחת: פרויקט "בימות פיס" הגיע לבני ברק

עם הופעה בלתי נשכחת לרגל סיום "בין הזמנים" של הזמרים זאנוויל ויינברגר ובנצי קלצקין בליווי מקהלת מלכות • מר ישראל הינמן מנהל פרויקטים בעיריית בני ברק בירך את התושבים שהגיעו לצפות בהופעה שהתקיימה בעיר והודה למפעל הפיס על שיתוף הפעולה

הופעה בלתי נשכחת: פרויקט "בימות פיס" הגיע לבני ברק
מר ישראל הינמן, בנצי קלצקין וזאנוויל ויינברגר, מר צבי רענן צילום: חיים גוטרמן

ההופעה נערכה במסגרת פרויקט "בימות פיס" – אחד מאירועי התרבות הגדולים בישראל ובאחד ממיזמי הדגל של מפעל הפיס והשלטון המקומי. במסגרת המיזם יתקיימו למעלה כ-100 הופעות בכ- 235 רשויות ברחבי הארץ, וזאת במטרה להנגיש מופעי תרבות ומוזיקה לקהל הרחב ללא תשלום, או בעלות סמלית של עד 50 ₪.

מופע המוסיקה הסוחף של הזמרים זאנוויל ויינברגר ובנצי קלצקין בליווי מקהלת מלכות התקיים בסוף השבוע שעבר בעיר בני ברק  במעמד מר ישראל הינמן מנהל פרויקטים בעיריית בני ברק ומר צבי רענן נציג הפיס.

"בימות פיס", אחד ממיזמי הדגל בתחום התרבות של מפעל הפיס, מאפשר לתושבי הרשויות המקומיות בכל רחבי הארץ  ליהנות מהופעות חיות של מיטב האמנים בישראל, במגוון הסגנונות והז'אנרים. מדובר בפעילות שמתקיימות זו השנה ה-13 ומטרתה להנגיש מופעי תרבות איכותיים לרשויות המקומיות ולהעשיר את ההיצע התרבותי על כל גווניו לתושבי הרשויות, בדגש על ערי ותושבי הפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל.

כ-230 מופעים יתקיימו בחצי השנה הקרובה החל מחודש יוני 2022 ועד סוף דצמבר 2022, בהם עתידים לקחת חלק מאות אלפי ישראלים בכל רחבי המדינה. השנה, עם תום משבר הקורונה, מספר המופעים, האמנים והרשויות המשתתפות, צפוי להיות הגדול ביותר עד כה, לרבות אמנים אהובים מהחברה הדתית והערבית. המופעים יהיו פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום, או בעלות סמלית של עד 50 ₪, על פי החלטת הרשות המקומית.

יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי:

 'בימות פיס' הוא אחד המיזמים המשמחים והחגיגיים ביותר של מפעל הפיס והשלטון המקומי ובמסגרתו מוצעים לקהל הרחב מופעי תרבות ומוזיקה לכלל תושבי הרשויות המקומיות ברחבי הארץ. מהות הפרויקט היא לאפשר לקהל הרחב להגיע למופעים איכותיים של זמרים ויוצרים מהשורה הראשונה, על מנת שיוכלו ליהנות מחוויה תרבותית, איכותית ומהנה ללא עלות או בעלות סמלית בלבד. לאחר משבר הקורונה ותקופה ממושכת שבה לא התקיימו מופעי תרבות, החלטנו להחזיר השנה את הפרויקט ובגדול, עם מספר הופעות חסר תקדים, עם זמרים ויוצרים מהשורה הראשונה  - כך שמצפה לנו חגיגה גדולה!

מפעל הפיס עיריית בני ברק

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד