ט' תמוז התשפ"ד
15.07.2024

נתניהו החליט: שנה רביעית לרמטכ"ל גנץ

בנימין נתניהו קיבל את המלצת שר הביטחון להאריך בשנה נוספת את כהונתו של הרמטכ"ל רא"ל בני גנץ • "עובדים יחד יומם וליל למען ביטחון ישראל"

רא"ל בני גנץ. צילום: ארכיון
רא"ל בני גנץ. צילום: ארכיון

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיבל את המלצתו של שר הביטחון משה יעלון והחליט להאריך בשנה נוספת את כהונתו של הרמטכ"ל רא"ל בני גנץ. הארכת כהונתו של רא"ל גנץ תובא לממשלה בישיבתה הקרובה ביום שלישי הבא.

אמש נפגש ראש הממשלה נתניהו עם הרמטכ"ל רא"ל גנץ ועידכן אותו בהחלטה. ראש הממשלה בנימין נתניהו: "בשלוש השנים האחרונות מוביל הרמטכ"ל גנץ בהצלחה מרשימה את צה"ל מול אתגרים ביטחוניים מהמורכבים שידעה מדינת ישראל. בני גנץ מוביל את צה"ל בערכיות, במקצועיות ובהישגיות. אני, שר הביטחון והרמטכ"ל, וראשי מערכת הביטחון, עובדים יחד יומם וליל למען ביטחונם של אזרחי ישראל, ולמען ביצור כוחה והבטחת עתידה של מדינת ישראל".

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון הגיב ואמר כי ״הרמטכ״ל רב אלוף בני גנץ מוביל בשנתיים וחצי האחרונות את צה״ל להישגים שאת רובם איני יכול לפר

"ט, אך הם מאפשרים לאזרחי ישראל להמשיך בשגרת חייהם ולמדינת ישראל להמשיך לפרוח ולשגשג. בתקופה בה המזרח התיכון חווה סערות חסרות תקדים בהיקפן, ובפנינו ניצבים אתגרים כבדים וחסרי תקדים, מקרוב ומרחוק, אני סבור כי הרמטכ״ל גנץ הוא האיש הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון, ולכן המלצתי לראש הממשלה בנימין נתניהו להאריך את כהונתו בשנה נוספת. הרמטכ״ל מביא עימו לתפקיד מקצועיות, נחישות, אחריות ונועם הליכות, ובטוחני כי גם בשנה הרביעית לכהונתו הוא ימשיך להוביל את צה״ל כצבא חזק ומתקדם, רב עוצמה ומרתיע, שמאפשר לנו מקבלי ההחלטות להוביל את מדינת ישראל באחריות ובשיקול דעת לביטחון ולהצלחות בכל תחומי החיים".
בנימין נתניהו רמטכ''ל צה''ל נתניהו גנץ

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד