ט"ז סיון התשפ"ד
22.06.2024
תושבי אשדוד?

עוקץ מתוחכם: במשטרה קוראים לאזרחים לבדוק חריגות בחשבון הבנק

משטרת ישראל עצרה לחקירה 2 תושבי חוץ, שהגיעו לארץ לפני כשבוע ופעלו לפי החשד לבצע עוקץ מתוחכם בכספומטים במטרה להשיג את פרטי האשראי של אזרחים ולגנוב את כספם | במשטרה קוראים לאזרחים שהשתמשו בשבוע החולף במכשיר כספומט ברחוב שבי ציון באשדוד לבדוק חריגות בחשבון הבנק 

מחשב
מחשב צילום: unsplash

עוקץ הכספומטים בעיר אשדוד: ראשיתה של חקירת המשטרה במידע שהתקבל אודות חשד להתקנת מכשור מתקדם לאיסוף פרטי אשראי, באופן נסתר על גבי כספומט בנק ברחוב שבי ציון בעיר אשדוד.

בלשי משטרת אשדוד בשיתוף פעולה עם נציגי הביטחון של הבנק, שהיו ערוכים באזור באופן סמוי, הבחינו אמש בשני חשודים שהגיעו אל הכספומט והחלו לפרק את המכשור. בשלב זה ניתן האות, והם מיד נעצרו ע"י השוטרים כשהמכשור המפורק בידיהם. 

עוקץ מתוחכם/צילום: דוברות משטרת ישראל.

עוד נתפסו כרטיסי חיוב שונים אליהם לפי החשד העתיקו החשודים את פרטי האשראי הגנובים.

שני החשודים תושבי בולגריה בשנות 20-50, נכנסו לארץ לפני כשבוע לפי החשד במטרה לבצע את העוקצים במכשירי הכספומט ,ופעלו בעיר אשדוד.

מחקירת המשטרה עלה, כי החשודים אף הספיקו בתאריך 28.9.22, להתקין למשך מספר שעות את המכשור על אותו מכשיר כספומט ולגנוב לפי החשד את פרטי האשראי של אזרחים שעשו בו שימוש.

במשטרה קוראים לאזרחים שהשתמשו בשבוע החולף במכשיר הכספומט ברחוב שבי ציון באשדוד, לבדוק האם ישנן חריגות בחשבון הבנק ו\או החיובים, ובמידת הצורך לעדכן על כך את הגורמים הרלוונטיים ולהגיש תלונה במשטרה.

עוקץ הונאה כרטיסי אשראי כספומט משיכת מזומנים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד