1. עמוד הבית
 2. ריצה מקומית - בחירות 2013
 3. מדור אינפורמטיבי

נתיבות: מטה בני תורה הוקם למען אייל מסיקה

תמיכה נרחבת בקרב הציבור החרדי והדתי למען בחירתו של אייל מסיקה לראשות העיר נתיבות • הבשורה הגדולה שלו: פיתרון לאפליה במבני ציבור מוזנחים
שירות בחדרי חרדים, כ"ז תשרי תשע"ד 01/10/2013 11:09

מסיקה בחברת אנשי המטה מסיקה בחברת אנשי המטה

בימים האחרונים הוקם בעיר נתיבות מטה בני-תורה חרדיים, הפועלים למען בחירתו של אייל מסיקה לראשות העיר. המטה קם ברחוב הרב אבוחצירא בעיר.בשבועות האחרונים זוכה אייל מסיקה, המועמד לראשות העיר נתיבות, לתמיכה בקרב הציבור החרדי בעיר.

סקרים שנעשו בשבועות האחרונים בעיר, מגלים כי מסיקה הוא בעל הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות בראשות העיר, בשל התמיכה הרחבה לה הוא זוכה בכל שדרות הציבור, וכאמור - גם בקרב כלל הציבור החרדי בעיר.אייל מסיקה קרוב לציבור החרדי והדתי כבר שנים רבות. בחול המועד חג הסוכות האחרון, הגיע מסיקה לשמחות בית השואבה שנערכו בבתי-הכנסת והישיבות בעיר, שם קיבלו אותו ראשי הקהילות החרדיות באהדה רבה, שגם היא מלמדת על התמיכה הרבה לה הוא זוכה בקרב הציבור.

בתפקידו בעירייה, סייע מסיקה לכלל תושבי העיר שפנו אליו, והן לפונים החרדיים הרבים, שזכו לקבל ממנו סיוע בכל נושא בו פנו אליו. פעילותו הנמרצת בעירייה לטובת התושבים, הביאה לתמיכה הרבה לה הוא זוכה בכלל הציבורים, ובכלל זה הציבור החרדי.תמיכת הציבור החרדי באייל מסיקה, מגיעה לאחר שמסיקה הבהיר כי בכוונתו לשמור כראוי על הסטטוס-קוו הדתי ואף החברתי בעיר נתיבות.

בשנים האחרונות, שימש מסיקה כיו"ר האופוזיציה העירונית בנתיבות, ונוכח בכל המצוקות הקיימות בעיר, להן הוא מתכוון לתת מענה יעיל ומהיר ככל הניתן בקדנציה הקרובה, בשיתוף חברי המועצה ומנהיגי הציבור החרדי והדתי בעיר.

תחום חשוב בו כבר הבטיח מסיקה לחולל מהפכה לכשייבחר לראשות העיר, הוא תחום הדיור. בכוונת מסיקה לשנות דפוסי מחשבה ופעולה בכל מה שקשור לבנייה בעיר, דבר שיכול לתת גם מענה למצוקת הדיור הגדולה הקיימת בכל הציבורים.

מסיקה פרס בימים האחרונים את עקרונות המהפכה שבכוונתו להנהיג: בתחום הדיור, למשל, בתכניתו לפעול כי מחלקת ההנדסה העירונית תפעל להוצאת היתרי בנייה בתוך חודש ימים בלבד. עוד מתכוון מסיקה, לפעול להורדת משמעותית במחירי המגרשים בעיר ובכך להוזיל את עלויות קניית הדירות בנתיבות.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נתיבות בוערת  

  יוני

 2. חובה לצפות  

  יוני

 3. מפחיד  

  נתיבותאי

 4. יש מה לשנות  

  אני תושב נתיבות

  • מקבל את כולם  

   הגיע הזמן אייל מסיקה

 5. הבחירות בנתיבות  

  אוהד של מסיקה

  • כל הכבוד 


 6. :בחירות  

  אוקטובר 13

;