י"ז סיון התשפ"ד
23.06.2024
פיצחו את השיטה

שיטה שמכה גלים: כך תצלחו את מבחני הדיינות והרבנות

מאות בוגרים שצלחו בקלות את מבחני הרבנות השתמשו בשיטת לימוד ייחודית ומוכחת שפותחה על־ידי מגידי שיעורים מנוסים ובהם גם כאלה שכותבים את השאלות במבחנים. השיטה אידיאלית ללימודי רבנות, דיינות וטוען רבני

שיטה שמכה גלים: כך תצלחו את מבחני הדיינות והרבנות
לימוד דיינות צילום: FREEPIK

עבור מי שרוצה ללמוד דיינות רבנות או טוען רבני, ישנן דרכים רבות ללמוד, אך יש דרך אחת שהיא גם קצרה וגם יעילה. מרוב עיסוקים באקטואליה היומיומית, כבר כמעט שכחנו את החשוב מכל – הלימוד. אולם זמן חורף הביא עמו משב רוח חדש, עם יעדים חדשים, קבלות חדשות ותקוות ישנות.

לא מעט אברכים מנסים פעם אחר פעם לשרוד את מבחני הרבנות הראשית בכוחות עצמם ולא עולה בידם. בחלק גדול מהמקרים מתברר שהסיבה אינה תלויה בהם אלא בדרך לימודם. אין הבדל של ממש בין מי שלומד רבנות או דיינות ובין מי שלומד טוען רבני. בכל המקרים הללו אפשר להצליח בקלות באמצעות שיטת לימוד חדשנית שאף הוכיחה את עצמה שוב ושוב אצל מאות אברכים שכבר מחזיקים תחת ידם תעודת יורה-יורה, ידין-ידין או הסמכה של טוען רבני.

לחצו כאן והצטרפו להצלחה הגדולה>>>

אפשר להבין מדוע נוטים רבים מן האברכים ללמוד לבד או עם חברותא אך בכוחות עצמם ובשיטת הלימוד אליה הורגלו מילדות. משום שלימוד הגמרא מעניק ללומד את היכולת לפתח חשיבה עצמאית ונותן לו את הכלים ללמידה בכוחות עצמו. וזה טוב כי שיטת שש הנקודות מבית מל"מ באמצעותה לומדים היום רבנות, דיינות וטוען רבני, מתבססת על היכולת והכלים הללו אך מוסיפה להם מיומנויות שינון וזיכרון יחד עם התאמת חומר הלימודים למבחני הרבנות.

מגידי השיעורים של 'מכון תורת המשפט' מבית מל"מ, פיתחו את השיטה מתוך ניסיון של שנים הן בהוראת איסור והיתר והלכות בכלל והן בהיכרות מעמיקה עם בניית המבחנים ברבנות הראשית וסיבותיה. כך מתאפשר ללמודים בתורת המשפט לקצר את משך הלימוד ולהגיע להישגים מפתיעים במבחנים. כך שלימודי דיינות נמשכים כארבע וחצי שנים, לימודי רבנות כשלוש וחצי ואילו לימודי טוען רבני כשנה בלבד.

רוצים ללמוד ולצלוח בקלות את המבחנים? השאירו פרטים כאן ועכשיו>>

רבנות מבחני דיינות טוען רבני

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד