י"ג תמוז התשפ"ד
19.07.2024

בדוברות צה"ל נפרדים מפולי, ומקבלים את מוטי

תא"ל יואב (פולי) מרדכי מסיים את תפקידו כדובר צה"ל • מחליפו: תת אלוף מוטי אלמוז, שכיהן כראש המנהל האזרחי ביו"ש

טקס החילופין. צילום: דובר צה"ל
טקס החילופין. צילום: דובר צה"ל

בטקס חגיגי שנערך היום (ב) במעמד שר הביטחון, משה (בוגי) יעלון, רב-אלוף בנימין (בני) גנץ, וחברי פורום המטה הכללי, מונה תת-אלוף מוטי אלמוז לדובר צה"ל. בתפקידו האחרון שימש תת-אלוף מוטי אלמוז כראש המנהל האזרחי ביהודה ושומרון.

תת-אלוף מוטי אלמוז יחליף בתפקידו את תת-אלוף יואב (פולי) מרדכי, שמכהן בתפקיד בשנתיים וחצי האחרונות.

דובר צה"ל היוצא, תא"ל מרדכי אמר בטקס: "השנתיים וחצי האחרונות היו תקופה של מסע מיוחד מאוד במחוזות חדשים, אשר מגיע היום לקו הסיום. פעלנו בהקפדה יתרה לשקף את העשייה של צה"ל – באמת, בשוויון ובהגינות. חטיבת דובר צה"ל מבצעית יותר מתמיד, אנשיה כיום פרוסים בכל חטיבות השטח ובכל האוגדות המרחביות. קיבלתי חטיבה חזקה ומקצועית, מסורה לאין קץ ואני מקווה שהיא יוצאת מחוזקת".

הדובר הנכנס, תת-אלוף מוטי אלמוז, הודה הבוקר לתא"ל מרדכי ואמר: "אני מקבל מערך מקצועי מאוד, ערכי ומרשים. אני יודע מקרוב עד כמה עבדת קשה כדי להגיע לתוצאות אליהן הגעת. בשמי ובשם מערך הדוברות בצה"ל אני מבקש להגיד לך תודה".

הרמטכ"ל, רא"ל בנימין (בני) גנץ, אמר בטקס: "פולי מילא את תפקיד דובר צה"ל בהצלחה מוחלטת. זהו תפקיד הדורש תבונה ורגישות, ואתה, פולי, ידעת להביא תכונות אלו לתפקיד כאשר לנגד עינייך טובת צה"ל ומשרתיו".

כמו כן, גם שר הביטחון משה (בוגי) יעלון נשא דברים במעמד, ואמר: "התקשורת היא זירה אשר מחייבת התעסקות משלב התכנון ועד הביצוע. זו זירה מורכבת שאי אפשר להקל בה ראש. תפקיד דובר צה"ל הוא מורכב ומאתגר. פולי הצליח בתפקיד למרות שהגיע אליו ללא רקע תקשורתי. הוא שמר על הערכים כמי שמחויב לאתיקה ולהיותו קצין. אני בטוח שלמוטי יש את הכלים והערכים להוביל את חטיבת דובר צה"ל באופן כזה שמעמד הצבא יישמר, ונדע לחזק את הלגיטימציה ואת צה"ל".
צה''ל דובר פולי מרדכי מוטי אלמוז פרידה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד