ו' ניסן התשפ"ד
14.04.2024

אתר "הר הכסף" משנה את פניו: אלו השדרוגים החדשים

השדרוג כולל הגברת רמת האבטחה וההזדהות, הוספה של האפשרות לאתר חסכונות פעילים ושיפור ברמת העדכניות של המידע

אתר "הר הכסף" משנה את פניו: אלו השדרוגים החדשים
אילוסטרציה צילום: unsplash

רשות שוק ההון מודיעה על שדרוג והרחבה של אתר "הר הכסף", ממשק אינטרנטי לאיתור פוליסות וחסכונות בגופים המוסדיים על שם החוסך או על שם קרוב משפחה שנפטר.

הגרסה החדשה של אתר "הר הכסף" שעלתה השבוע (יום א') כוללת מעבר להזדהות באמצעות מערכת ההזדהות הלאומית ומשפרת את רמת אבטחת המידע באתר.

שדרוג רמת אבטחת המידע הוא חלק מהמשך פיתוח האתר ונועד למנוע תופעות פסולות של ניצול לרעה של האתר ונדרש בהתחשב בהתרחבות בהיקף השימוש בו.

יחד עם שדרוג רמת אבטחת המידע תשופר רמת העדכניות של המידע ולראשונה יוצגו לחוסך כלל החסכונות הפנסיוניים והפוליסות לביטוח חיים שברשותו, הפעילים ואלו שאינם פעילים.

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון (בפועל), עמית גל אמר: "אתר "הר הכסף" הוא כלי בעל ערך משמעותי להנגשה של מידע לציבור על חסכונותיו הפנסיונים ומאפשר לציבור לקבל החלטות פיננסיות מושכלות. רשות שוק ההון פועלת להמשיך לשדרג את רמת האבטחה באתר, את המידע המוצג בו ואת עדכניותו. שדרוגים אלה חשובים כדי למנוע ניצול לרעה של המידע הקיים באתר וכדי להמשיך לסייע בידי האזרחים בקבלת תמונה מלאה של כלל החסכונות הפנסיוניים שלהם או של קרוביהם שנפטרו, כדי שיוכלו לקבל החלטות פיננסיות מיטביות."

ביטוח הר הכסף אתר אינטרנט פוליסה מידע

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד