ט"ו סיון התשפ"ד
21.06.2024
"נחצה גבול"

בפרקליטות מגיבים ליאיר נתניהו: "דברי בלע והסתה קשים"

בפרקליטות מוציאים הודעה בתגובה לאמירות האחרונות, בהן כמובן של יאיר נתניהו: "שוב היינו עדים לדברי בלע והסתה קשים, אשר בינם לבין ביקורת לגיטימית אין דבר וחצי דבר. הניסיון להטיל דופי ולרפות את ידי החוקרים והפרקליטים העושים לילות כימים בשם הציבור ובמטרה להגן עליו - דינו להכשל"

בפרקליטות מגיבים ליאיר נתניהו: "דברי בלע והסתה קשים"
יאיר נתניהו צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

בפרקליטות המדינה מפרסמים הערב הודעת גינוי לדבריו הקשים של יאיר נתניהו במהלך תכניתו ביום שישי ברדיו 'גלי ישראל'. 

"פרקליטות המדינה רואה בחומרה את ההשתלחויות והמתקפות המילוליות - ובוודאי הפיזיות - נגד אנשי מערכת אכיפת החוק, שהסלימו בתקופה האחרונה. לצערנו, בימים האחרונים שוב היינו עדים לדברי בלע והסתה קשים, אשר בינם לבין ביקורת לגיטימית אין דבר וחצי דבר", נכתב בהודעה שהופצה לכלי התקשורת.

בפרקליטות הוסיפו לגנות: "הניסיון להטיל דופי ולרפות את ידי החוקרים במשטרת ישראל והפרקליטים בפרקליטות, העושים לילות כימים בשם הציבור ובמטרה להגן עליו - דינו להיכשל. בשבוע שעבר אף נחצה גבול נוסף, כאשר נאשם תקף פיזית פרקליט בבית המשפט, במהלך הדיון ומול עיני השופטת".

יאיר נתניהו: "הפרקליטות והמשטרה בגדו במדינה"

"כך גם ביחס להטרדות הבלתי פוסקות של עובדי ציבור מסורים, העושים מלאכתם נאמנה, ושל בני משפחותיהם", ציינו בפרקליטות המדינה על רקע הוצאת צו הטרדה שלני פעילי הליכוד שהטרידו את התובעת בתיקי נתניהו עו"ד ליאת בן ארי.

"כל אלה לא ירפו את ידי הפרקליטות והפרקליטים, הפועלים מתוך שיקולים מקצועיים בלבד. מערכת אכיפת החוק לא תירתע מלמלא את תפקידה במקצועיות וביושר. הניסיון לייחס מוטיבציה פוליטית או שיקולים זרים להחלטות הוא חסר כל בסיס. על כולם לזכור: יש לנו פרקליטות אחת ומשטרה אחת".

ולסיום מצהירים: "פרקליטות המדינה תפעל בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותה בכדי להגן על פרקליטות ופרקליטי המדינה, ביטחונם האישי ושמם הטוב".

יאיר נתניהו פרקליטות המדינה דברי הסתה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 9 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד