1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

ליברמן: נעצור את שידורי אל ג'זירה מישראל

שר החוץ אביגדור ליברמן תוקף את קטאר: "הפכה לבעייה עולמית" • "אל ג'זירה היא זרוע של הסתה וטרור"
יונה שוב, כ"ג תמוז תשע"ד 21/07/2014 21:13

צילום: ארכיון צילום: ארכיון

שר החוץ אביגדור ליברמן הצהיר כי הינו מתכוון לפעול לעצירת שידורי רשת אל ג'זירה מישראל.

בפגישה עם שרת החוץ של רואנדה אמר היום (שני) ליברמן כי "קטאר הפכה להיות בעיה עולמית. היא מהווה את עמוד השדרה הכלכלי של קבוצות הטרור הקיצוניות ביותר שמערערות את היציבות בעולם בכלל ובמזרח התיכון בפרט.

"קטאר היא גם גורם מרכזי בעימות שאנחנו מנהלים עכשיו מול החמאס בעזה, כשבין היתר היא מממנת את החמאס ונותנת מקלט לחאלד משעל.

ביחס לרשת השידור הקטארית אל-ג'זירה, אמר ליברמן, "הרשת נטשה אפילו את מראית העין של כלי תקשורת מהימן והיא משדרת, גם לתוך עזה וגם מחוצה לה, הסתה אנטי-ישראלית, הכוללת שקרים, התססה ועידוד לטרוריסטים.

"אנחנו כבר התחלנו בבחינה של הפעילות והמעמד של אל-ג'זירה מתוך כוונה שלא נאפשר לה יותר לפעול בישראל. בישראל פועלות ומשדרות כל הרשתות הכי גדולות בעולם, חלק לא מבוטל מהן לא משדר בדיוק תעמולה ציונית, אפילו להיפך, אבל כמדינה דמוקרטית אנחנו חייבים לאפשר את זה. אך אל-ג'זירה, זה לא עניין של תקשורת אלא עניין שנוגע לפעילות של זרוע של ארגון טרור שנלחם כרגע נגד מדינת ישראל.

"בריטניה לא היתה מאפשרת לדר שטרימר להקים ערוץ טלוויזיה ולשדר מלונדון וארה"ב לא תאפשר לערוץ של אל-קאעידה לשדר מניו-יורק. כך אנחנו נפעל למנוע מאל-ג'זירה לשדר מישראל", סיים.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תפסיק לפטפט - קודם פטר שר המשרה השמאלן  (ל”ת)


  2. פיטפוטי הבל  

    מלך מלך

;