י"א סיון התשפ"ד
17.06.2024
ההרשמה הסתיימה

יש לכם סיכוי? לא תאמינו כמה נרשמו להגרלת 'דירה בהנחה'

אמש בחצות הסתיימה ההרשמה להגרלה הרביעית של תוכנית "דירה בהנחה" בה יזכו כ-6,500 זכאים לרכוש דירה בהנחה משמעותית ב-13 יישובים ברחבי הארץ | תוצאות ההגרלות יפורסמו לזוכים בשבועות הקרובים | החל מהיום נפתחה ההרשמה להנפקת אישורי זכאות לקראת ההגרלה הבאה

יש לכם סיכוי? לא תאמינו כמה נרשמו להגרלת 'דירה בהנחה'
דירות/נדל"ן צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

אמש (ראשון) בחצות הסתיימה ההרשמה להגרלה הרביעית של תוכנית "דירה בהנחה": ההגרלה כללה כ-6,500 יחידות דיור ב-13 יישובים ברחבי הארץ: ירושלים, אשדוד, חיפה, יהוד-מונסון, רמלה, קדימה צורן, אופקים, שדרות, נהריה, נוף הגליל, אלקנה, קרני שומרון, עמנואל.

להגרלות נרשמו כ-90,000 משקי בית, כמו כן, בוצעו כמיליון הרשמות שונות מאחר וכל זכאי רשאי להירשם לעד שלושה יישובים ולכל ההגרלות ביישובים אלו.

הגרלה זאת מצטרפת להגרלות קודמות של דירות בהנחה שהתקיימו בשנה האחרונה, ועם פרסום תוצאותיה, סך כל הזוגות הצעירים שיזכו לקנות דירה בהנחה משמעותית על חשבון המדינה עומד על כ-28,000 זכאים.

החל מהיום (שני) גורמי המקצוע במשרד יערכו בדיקות טכניות ולאחריהן יתחיל הליך ביצוע ההגרלות. הליך ההגרלה נערך בהתאם לנהלים מחמירים ומוקפדים, במערכת ממוחשבת, ללא מגע יד אדם, בניהולה של ועדה ובפיקוחו של רו"ח מוסמך. חישוב התוצאות מתבצע בחדר הגרלות סגור, בנוכחות ועדת ההגרלות המפקחת, בודקת וחותמת על תוצאות ההגרלה.

מנהל רשות מקרקעי ישראל, ינקי קוינט הגיב: ״אנו ברשות מקרקעי ישראל מאחלים בהצלחה לכל מי שנרשם להגרלה הרביעית של דירה בהנחה. השתתפותם היא הבעת אמון במאמצי הממשלה לייצר עבורם פתרונות מגורים מגוונים בהנחה משמעותית של מאות אלפי ש״ח והיא צעד חשוב בדרכם לדירה משלהם. שנת 2022 הייתה שנת שיא בשיווקים של קרקעות למגורים. גם ב2023 נמשיך לפעול במרץ למציאת פתרונות מגוונים ולהקצות קרקעות לכל צרכי המשק ובדגש על מגורים לזכאים וחסרי דיור משלהם.״

 

 

דירה משרד השיכון זוגות צעירים מינהל מקרקעי ישראל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד