ח' תמוז התשפ"ד
14.07.2024
נסתרות דרכי הצ'ק

האבדה היקרה ביותר שהוחזרה לבעליה

מחלקת האבידות של רכבת ישראל מסכמת שנה עם מעל ל-9,200 אבידות שהוחזרו | האבידה בעלת הערך הכספי הגבוה ביותר שהוחזרה: צ'ק בנקאי על סך מיליון שקלים שנאבד בתחנת ירושלים יצחק נבון

האבדה היקרה ביותר שהוחזרה לבעליה
מחלקת אבידות ומציאות צילום: דוברות רכבת ישראל

מחלקת האבידות של רכבת ישראל מסכמת את שנת 2022 ומעדכנת על כמות האבידות שהוחזרו במהלך השנה.

במהלך השנה האחרונה השיבו עובדי המחלקה ומתנדביה לנוסעי הרכבת מעל ל-9,200 אבידות שאבדו במהלך נסיעה ברכבת. בין היתר השיבה מחלקת האבידות: 2,330 תיקים, 1,173 ארנקים, 1,110 טלפונים ומכשירים סלולאריים, 335 מזוודות, 881 תעודות מסוגים שונים (תעודות זהות, דרכונים, תעודות משרתי כוחות הבטחון וכדומה), ו-1,204 שקיות שונות.

צילום: רכבת ישראל.

הפריט בעל הערך הכספי היקר ביותר שהוחזר השנה היה המחאה בנקאית על סך מיליון שקלים שנמצאה בתחנת ירושלים יצחק נבון והוחזרה כעבור יממה לבעליה.

התחנות בהן מצטברות הכי הרבה אבידות הן תחנות נהריה, הרצליה, ירושלים - יצחק נבון ובאר שבע. תחנות אלה הן תחנות קצה בהן הרכבות מסיימות נסיעתן ומרכזות אליהן את האבידות מנסיעות רכבת רבות.

מחלקת אבידות ומציאות | צילום: רכבת ישראל.

במחלקת האבידות של רכבת ישראל ממליצים לנוסעים לרשום על כבודתם שם וטלפון, כך שהליך השבת האבידה יקוצר, וכן להיערך לירידה בתחנת היעד המבוקשת מספר דקות טרם ההגעה לתחנה, על מנת לצמצם את הסיכוי שיישכח חפץ כלשהוא.

עוד מבקשים ברכבת כי בכל מקרה של איבוד דבר מה ברכבת או בתחנה, יש לפנות באופן מיידי לצוותי התחנה או לפקח הרכבת, או למוקד השירות הטלפוני במספר *5770, וצוותי הרכבת יעשו כל שביכולתם לאתר את האבידה ולהשיבה לבעליה.

אבידות ומציאות השבת אבידה רכבת ישראל צ'ק שיק

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד