1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

פיגוע? בת השנתיים שנפגעה הלכה לעולמה

בבית החולים שערי צדק נפטרה פעוטה בת שנתיים שנפגעה באורח קשה בשבת שעברה בתאונת דרכים בה היה מעורב רכב פלסטיני. אם הפעוטה משוכנעת כי מדובר בפיגוע טרור: "הייתה לו מטרה מאוד ברורה"

אביחי חברי"ז אדר תשפ"ג 10/03/2023 10:11

"הייתה לו מטרה מאוד ברורה" אמבולנס של מד"א. אילוסטרציה אמבולנס של מד"א. אילוסטרציה צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בשורה קשה: הבוקר (שישי) נפטרה בבית החולים שערי צדק הפעוטה בת השנתיים הדר נגה לביא ע"ה, שנפגעה באורח קשה בשבת שעברה בתאונת דרכים בה היה מעורב רכב פלסטיני, סמוך לעפרה.

הלווייתה של הילדה צפויה להתקיים בבית העלמין בשילה בשעה 12:00 בצהריים.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ אמר עם היוודע הבשורה הקשה: "אחות קטנה של כולנו נספתה שבוע אחרי שנהג ערבי התנגש בה בפראות. אנו מחבקים את משפחת לביא היקרה ושולחים לה כוחות".

עידית לביא, אמה של הפעוטה ותושבת שילה, טענה השבוע בריאיון לערוץ 7 כי היא משוכנעת שהיה פיגוע טרור לכל דבר: "בשבת בלילה הדר נוגה נפצעה בגבה ונסענו לתפור אותה ב'שערי צדק'. בשבת בבוקר בדרך הביתה, ברבע לשבע, קצת אחרי עפרה, רכב נכנס לנתיב שלי, הסתכל עלי, פניתי לנתיב שלו, הוא חזר לנתיב שלו, חזרתי חזרה לנתיב שלי ואז הוא נכנס בי חזיתית", טוענת האם.

היא הוסיפה: "הוא לא היסס. הייתה לו מטרה מאוד ברורה ומיד אחרי שהרכב הפסיק להתהפך ולהסתובב הקיפו אותו ערבים ואמרו לו' כל הכבוד, כל הכבוד'. הייתי בטוחה שעומדים לסיים את העבודה ולעשות בי לינץ'. התקשרתי למד"א בהיסטריה. אמרתי שהייתה תאונה והם עומדים להרוג אותי, תבואו".

"שלושה רכבים מאחורי היה אמבולנס שראה והגיע מהר, והם עזרו לנו", מספרת עידית, לדבריה "הערבים הקיפו את הרכב שלי ואמרו בעברית 'כל הכבוד', 'כל הכבוד'. הרכב היה הפוך על הצד אחרי כמה סיבובים או היפוכים. כשהאמבולנס הגיע הם התקהלו סביב המחבל וניסו שהאמבולנס יטפל בו ולא בנו".

בעיניה של עידית אין ספק שהנהג הערבי מחבל. "ערבי שבא מולי ומזגזג יחד עד שהצליח לפגוע בי, אין לי שום ספקות באשר לכוונותיו".

רבים העתירו במהלך השבוע האחרון לרפואת הדר נגה בת עדית בלהה לרפו"ש, אך למרבה הצער היא לא שרדה את הפציעה האנושה.

יהי זכרה ברוך.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא הבנתי  


  2. אם הפעוטה משוכנעת? יש מצלמות אבטחה למה לא מפרסמים תיעודים מהם? זה שהיא משוכנעת לא עוזר בשביל להרשיע צריך ראיות לצערינו. ככה זה שהערבים מרשים לעצמם להרים ראש  (ל”ת)


  3. ממשלת ימין על מלא עאלק....לצערנו יש לנו שלטון פחדני ורופס והערבים מנצלים זאת היטב...ה' יקום דמה.אמן.  

    עד מתי???

  4. לתגובה 1  


  5. מזעזע  (ל”ת)


;