1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

כיצד יכול עורך דין מנוסה לסייע בהגשת התנגדות לצוואה

עורך הדין אלעד בן הוא עורך דין מוביל בתחום הצוואות והירושות, הוא עורך הדין שישמור על הזכויות שלכם באחד מהמאבקים החשובים בחייכם

כתבה מקודמתי"ט אדר תשפ"ג 12/03/2023 12:15
תגיות:

עורך דין עורך דין צילום: freepik

גיליתם צוואה חדשה של המנוח, מצאתם פגמים בצוואה או שחשדתם בהשפעה בלתי הוגנת, אחד היורשים היה מעורב בכתיבת הצוואה, הצוואה מכילה הוראות מסוימות שלתחושתכם גורמות לכם עוול, כל אלו ועוד הן עילות לגיטימיות המאפשרת הגשת התנגדות לצוואה.

הגשת התנגדות לצוואה אמנם שמה אתכם במקום רגיש ולא נעים, אך ייתכן שאתם זכאים להרבה יותר ממה שנכתב בצוואה.

איך תדעו האם יש לכם עילות סבירות וחוקיות להגשת התנגדות לצוואה, איך תוכלו לברר מהם הזכויות שלכם, עורך דין מנוסה בתחום צוואות וירושות הוא בעל המקצוע שאליו אתם צריכים לפנות.

הגשת התנגדות לצוואה כשלעצמה אינה מספיקה כדי לבטל את הוראות הצוואה או כדי לפסול אותה, אתם  צריכים עורך דין צוואות מנוסה, אסרטיבי ואסטרטג שיעמוד לצדכם ויוכיח כי העילות שבגללן אתם מגישים את ההתנגדות לצוואה הן עילות סבירות, עילות שבית המשפט עשוי לקבל אותן.

רוצים להגיש התנגדות לצוואה?

עורך הדין אלעד בן הוא עורך דין מוביל בתחום הצוואות והירושות, הוא עורך הדין שישמור על הזכויות שלכם באחד מהמאבקים החשובים בחייכם.

מה זה התנגדות לצוואה?

צוואה היא מסמך בעל תוקף חוקי, מסמך שבו קובע האדם לפני מותו מה ייעשה ברכושו לאחר שהוא ילך לעולמו.

החוק רואה חשיבות רבה בקיום צוואות, אך עם זאת ישנם מקרים שבהם קיימות עילות להתנגדות לצוואה שתביא או לביטול הצוואה או לשינוי בהוראות הצוואה.

את הבקשה להתנגדות לצוואה יש להגיש אל משרד הרשם לענייני ירושה ולאחר שהוא ידון בבקשה וישתכנע כי אכן יש מקום להגשת ההתנגדות, הוא יעביר את הבקשה לדיון בבית המשפט.

כיצד יכול עורך דין מנוסה לסייע בהגשת התנגדות לצוואה? במספר דרכים!

עורך דין מקצועי העוסק בתחום הצוואות והירושות צבר ניסיון וידע רב בתחום הצוואות בכלל ובתחום ההתנגדות לצוואות בפרט. הוא ידע לבחון את הצוואה ולבדוק האם יש עילות חוקיות לפסילת הצוואה כמו טעויות טכניות בכתיבת הצוואה, היעדר חתימה של העדים, הוראות בלתי חוקיות או בלתי מוסריות הנכללות בהוראות הצוואה, אי כשירות משפטית או בריאותית של המוריש לכתיבת צוואה ועוד.

עורך דין צוואות מיומן ומקצועי ידע להגיש את הבקשה להתנגדות לצוואה בצורה תקינה. הוא ידע לפרט ולמלא את כל הפרטים הנדרשים בעת הגשת הבקשה, הוא ידע האם יש צורך בכתיבת תצהיר חתום בפני עורך דין, ואם יתעורר צורך, הוא ידע איך לנסח בצורה חוקית את התצהיר ועוד. כעיקרון, עורך דין מנוסה יוסיף ערך מוסף להגשת התביעה ויעלה את הסיכויים להצלחת התביעה.

במקרים רבים הדיונים בבקשת ההתנגדות לצוואה עלולים להימשך שנים רבות. עורך דין מקצועי יוכל במקרים רבים לפתור את הסכסוך בהסכמה מחוץ לכותלי בית המשפט, להשכין שלום בין בני המשפחה, לחסוך זמן יקר ולאפשר להם ליהנות מהרכוש שירשו מוקדם יותר מאשר בתום הדיונים בבית המשפט.

את ההתנגדות לצוואה אפשר להגיש במסגרת חלון זמנים תחום ומוגדר ולאחר שחלון הזמנים ייסגר רשם הירושות לא ידון בבקשה. עורך דין מקצועי מכיר מניסיונו את מועדי הזמנים שבהם אפשר להגיש את ההתנגדות לבקשה והוא יפעל בהתאם ללוח הזמנים.

עורך דין מנוסה בתחום הצוואות ידע לבנות אסטרטגיה מנצחת מתוך הסתמכות על הידע ועל הניסיון שצבר. סיוע מעורך דין מנוסה הוא הבסיס לגיבוש תביעת התנגדות אפקטיבית ומוצקה שתאפשר לכל מי שמתנגד לקיום הוראות הצוואה לקדם את ההתנגדות לצוואה או לחילופין להגן עליה.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;