ט"ז אייר התשפ"ד
24.05.2024
מתווה העם

הרצוג מגיב לביקורת: "זו רק הצעה, אפשר לדון בה"

לאחר שהציג אמש את הפשרה שלו למהפכה המשפטית, נשיא המדינה הגיע היום לכנס השנתי של המיזם הלאומי לביטחון תזונתי. בפתח נאומו התייחס הנשיא למתווה ואמר: "המתווה שהצגתי היה הצעה ומצע לדיון שעל בסיסו ניתן לעבוד ולדייק - זה לא סוף הדיון זוהי רק ההתחלה"

הרצוג מגיב לביקורת: "זו רק הצעה, אפשר לדון בה"
הנשיא יצחק הרצוג צילום: Yonatan Sindel/Flash90

נשיא המדינה יצחק הרצוג מגיב הבוקר (חמישי) לדחיית המתווה על ידי נציגי הקואליציה לצד מתקפות אישיות נגדו, תוך שהוא קורא לקחת את ההצעה ולדון בה, לדבריו זו רק הצעה שעל בסיסה אפשרי להגיע להסכמות.

"חשוב לי לומר שאני כמובן שומע את התגובות למתווה שהצגתי מכל קצות הקשת, ואני מקבל כל ביקורת עניינית באהבה ובכבוד עצום", אמר הנשיא בנאום שנשא לפני שעה קלה.

הרצוג מציע "ללמוד את המתווה ואת הנאום שלי לעומק ולראות כמה הוא מציג אלטרנטיבה טובה לישראל", תוך שהוא מציין כי "'מתווה העם' שהצגתי הוא הצעה, מצע לדיון שעל בסיסו ניתן לעבוד, לשנות, ולדייק - זה לא סוף הדיון אלא רק תחילתו".

במענה לביקורת שהטיחו נגדו מהימין אומר הנשיא "הכל לטובת מציאת הסכמה רחבה בחברה הישראלית וכמה שיותר מהר כדי למנוע פילוג בתוכנו, כדי להביא להסכמה לאומית, כדי להרגיע את הרוחות ולהביא לדו שיח. הכל על בסיס אהבת ישראל שאותה אנחנו רואים כאן".

בוז'י הרצוג מתווה העם הרפורמה המשפטית

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 10 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד