ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024
25 יום ללג' בעומר

"בתפילה, בשמחה ובבטחה": לוגו הילולת הרשב"י נחשף

לקראת חשיפת מתווה ההילולא המלא, הקמפיין יוצא לדרך וכולל את עקרונות המתווה # הלוגו הייחודי כולל אלמנטים המשקפים את ציון הרשב"י במירון והילולת ל"ג בעומר

"בתפילה, בשמחה ובבטחה": לוגו הילולת הרשב"י נחשף
הכשרת השטח במירון צילום: באדיבות המצלם

25 יום להילולת הרשב"י במירון – הקמפיין יוצא לדרך: במשרד ירושלים ומסורת ישראל בראשות השר מאיר פרוש, ובמטה פרויקטור הילולא, יוסי דייטש, משיקים את הלוגו המאוחד שילווה את קמפיין ההסברה, לקראת חשיפת מתווה ההילולא ביום ראשון הקרוב.

הלוגו משדר את עקרונות מתווה ההילולא, "בתפילה, בשמחה ובבטחה", בליווי אלמנטים המשקפים את ציון הרשב"י במירון והילולת ל"ג בעומר.

במודעות שצפויות להתפרסם בפלטפורמות השונות מצוין כי "השנה הרחבנו ויצרנו מתווה בתפילה בשמחה ובבטחה".

השלב הראשון מתייחס להיערכות לתפילות ההמונים על ציון הרשב"י, כאשר לראשונה נפרשים לטובת ההמונים, אוהלי תפילה ושטיבלא'ך מרווחים וממוזגים ברחבי ההר, לגברים ולנשים.

השלב השני במתווה עוסק בהיערכות לקראת ההילולא, ולשיפורים שבוצו, במטרה לקיים את ההילולא בשמחה גדולה. במודעה מוזכר כי השנה יתקיימו "מעמדי הדלקות, אוהלי הכנסת אורחים, תזמורת ורחבת ריקודים, עמדות חלאק'ה מסודרות ומרווחות, במתחם ההילולא המורחב (89) ובמתחמים נוספים".

בעקרונות המתווה שנחשפים, ישנה התייחסות לביטחון הבאים להילולא, שנערכת בהתאם לדרישות הבטיחות המחמירות ביותר, כמו גם בהתאם למסקנות ועדת החקירה הממלכתית לאסון מירון. "נוהגים בעין טובה ובערבות הדדית", נכתב במודעה, "שוהים עד 5 שעות, מקשיבים להוראות הסדרנים מאנ"ש". במודעה מציינים גם כי "שביל המהדרין והכהנים שופץ והורחב, לגישה נוחה ובטוחה".

לוגו לג בעומר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד