ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024
ביקושי שיא

אירוע נדיר: מכירת קרקעות בירושלים

תוך ימים ספורים מתחילת השיווק נרשמו ביקושי שיא לרכישת קרקע בעיר הבירה – ב-499 אלף ₪ בלבד!

אירוע נדיר: מכירת קרקעות בירושלים
ירושלים צילום: unsplash

לא בכל יום נתקלים באפשרות לרכוש קרקע להשקעה באזור ירושלים, למעשה מדובר באירוע שלא קרה כבר שנים ונחשב לנדיר במיוחד. הדבר נובע מכך שבעיר כבר כמעט ואין עתודות קרקע לרכישה, על מנת לסבר את האוזן, דירות חדשות באזור נמכרות כבר בכ-4.5 מיליון ש”ח. כעת מספר מצומצם של קרקעות נפתחו לרכישה לציבור הרחב באמצעות חברת נדל”ן מובילה בשוק הישראלי.

הקרקע בתוכנית המדוברת הינה במרקם עירוני ונמכרת כעת במחיר של ₪499,000 בלבד - בהתאם לדו״ח שמאי מחמיר בתקן 22. חשוב לציין שהקרקע עדיין אינה זמינה לבנייה ולכן זהו הטיימינג האידיאלי להשקיע בה, זאת משום שברגע שהתוכנית תתקדם ותאושר, הערך של הקרקע ימריא כלפי מעלה בעשרות ואף מאות אחוזים.

הפרויקט, "סובב הדסה – עין כרם", צפוי לכלול אלפי יחידות דיור והקרקע כבר היום נמצאת הליך שינוי ייעוד למרקם עירוני - זאת בהתאם לתוכנית המתאר הארצית. מדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות של העיר, מה שמסביר את הביקושים יוצאי הדופן. מיקום הפרויקט, בסמוך לבית החולים הדסה עין כרם ובית הספר לרפואה של הדסה, כאשר מסביב נמצאים מושב אורה הנחשב למבוקש במיוחד, שכונת קרית מנחם, עיר גנים וגבעת המשואה - מיקום הנחשב לפריים לוקיישן של ירושלים.

מחירי הנדל"ן בירושלים נמצאים במגמת עלייה מתמדת, ליתר דיוק: עלייה של כ- 30% במחירי הדירות בעשור האחרון - בנוסף לעלייה של כ- 25% במחירי שכירויות בעיר כאשר הצפי הוא רק להמשיך עלייה במחירים! מספר התחלות הבנייה בירושלים היה נמוך מאוד בעשור האחרון והביקושים לדירות חדשות בעיר, שוברים שיאים.

המשקיעים יוכלו לבחור האם להשקיע במסלול לדירה או במסלול אקזיט ולמכור את הקרקע ברווח של מאות אחוזים משוויה בעת הרכישה! למשקיע תהיה אפשרות לממש את ההשקעה שלו בכל שלב.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה ** מיועדת לבנייה רוויה (בנייני מגורים) - ולא לבנייה פרטית צמודת קרקע

קרקעות עסקאות נדל"ן דירה בירושלים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד