י' סיון התשפ"ד
16.06.2024
חידוש מרענן

כך תהפוך תוך יום אחד בלבד למגייס כספים מקצוען ועוצמתי

חידוש מרענן, שיביא תועלת מוחשית לך ולכל מגייס כספים בישראל: יום העיון היוקרתי של המנטור העולמי לגיוס כספים, מוטי ויטמן - "ממריאים" - עובר שדרוג מפעים במטרה לסייע לך ולמאות המשתתפים באירוע לשנות תפיסת חיים ולהפוך למקצוענים תוך שעות בודדות • מאות מנהלי עמותה ומגייסי כספים מכל רחבי הארץ, כבר הבטיחו את מקומם באירוע העוצמתי 'מגייסים ברמה אחרת' • אירוע שכולו כלים פרקטיים, טיפים וחוויה מעצימה • צפו בוידאו הצצה לאירוע

כך תהפוך תוך יום אחד בלבד למגייס כספים מקצוען ועוצמתי
ממריאים צילום: יחצ

על מה כל המהומה?

גיוס כספים הוא האתגר הקשה, המרכזי, והמורכב ביותר העומד בפניך ובפני כל מנהל עמותה, מנהל מוסד ומגייס כספים, בדרכך להעצמת והרחבת פעילות התורה והחסד שלך. הדאגה הבלתי-פוסקת ליציבות הכלכלית, לתשלום המשכורות והחזקת הפעילות, לצד התשוקה שלך לפרוץ קדימה ולהגדיל את היקף העשייה – מדירה שינה מעיני מגייסים ומנהלים ועלולה להכניס גם אותך לסחרור מסוכן.

ימי העיון של המנטור העולמי לגיוס כספים, מוטי ויטמן, הפכו לאירוע מכונן בחייהם של מנהלי עמותות ומגייסי כספים מישראל והעולם. שיטת 'מודל הנשר' הייחודי שפיתח, מאפשרת לכל אחד להפוך למומחה בעולם התרומות ולהכפיל את נתוני הגיוס שלו בעזרת תוכנית עבודה מדויקת וברורה. גם לך.

השנה קיבלו ימי העיון שדרוג מיוחד תחת הכותרת: "ממריאים"

האירועים המרתקים, מחוללים הלכה למעשה, מהפכה של ממש בתפיסת עולמם של כלל המשתתפים. כל מנהל עמותה או מוסד שזכה להשתתף ביום העיון יוצא תוך שעות בודדות עם ידע בלעדי, כלים פרקטיים והעצמה אישית ששינו לו את הגישה והכפו אותו למקצוען בגיוס כספים. כעת זאת ההזדמנות שלך.

בנוסף, גם מיקום האירועים עבר השנה שדרוג, עם מלון "רמדה" בירושלים ואולם "כתר הרימון" היוקרתי בבני ברק.

מהר לשריין את מקומך ולהמריא עם 'מודל הנשר' לחץ כאן>>>

מה הוא סוד ההצלחה של האירוע?

האירוע יפתח ב"חימום מנועים" - ההזדמנות שלך להיפגש עם המגייסים שעלו רמה - נטוורקינג.

לאחר מכן תהנה מארוחה יוקרתית שתעניק לך אנרגיות להמשך היום.

כעת, מגיע מרכז האירוע - "ממריאים" סדנת 'מודל הנשר' – שיטה מוכחת, מדויקת ויעילה לגיוס כספים בקנה מידה עצום – שתעניק לך כלים מדהימים להפוך לעילוי בגיוס כספים ולנסוק לגבהים חדשים. פרי פיתוחו של המנטור שהעמיד בשנים האחרונות אלפי מנהלי עמותות מהארץ והעולם והביא אותם לגייס בהצלחה מיליונים. גם אתה יכול להצטרף אליהם ולהכניס הון.

בשפה מרתקת וקולחת, מוטי ויטמן יחשוף בפניך ובפני שאר המשתתפים את תמצית רזי המקצוע ויציג בצורה מסודרת ומפורטת את התהליכים הפסיכולוגיים העמוקים שיובילו אלפי אנשים לשלוף את הארנק ולהעניק לעמותה שלך תרומות גדולות, בשמחה ומאור פנים.

נותרו מקומות אחרונים בלבד. לחץ כאן עכשיו >>>

לאחר מכן יערכו במקום מספר סדנאות העשרה:

"כיס אוויר" - סדנת בידוד ועקיפת התנגדויות, שתסייע לך להתמודד עם כל מצב.

"מאיצים" - סדנה להגדלת התזרים. ארגז כלים איכותי ואפקטיבי לגיוס מרבי לעמותה שלך.

"נתיבי טיסה" - כל שיטות הגיוס: פרונטלי, מכה של כסף ולא טפטופים, גיוס באמצעות כתיבה (במיילים ווצאפ, מודעות ועוד). ההזדמנות שלך להרחיב אופקים.

וסדנת "מקורות מימון בלתי שגרתיים" - שתגלה לך היכן קבור הכסף. 

מעבר לידע המקצועי והחיוני עבורך ועבור כל מגייס תרומות, האירוע מעניק שינוי תפיסה רגשי. העצמה אישית וביטחון עצמי שיאפשרו לך לגייס בקלות ובלי היסוסים. התוצאה כפי שמדווחים אלפי בוגרי האירוע היא התרמה קלה יותר, בסכומים גבוהים יותר ובהרבה פחות מאמץ רגשי.

בנוסף, האירוע מהווה הזדמנות פז עבורך לפגוש עמיתים מכל רחבי הארץ וללמוד מניסיונם, ובמהלכו משתתפים המגייסים והמנהלים בסדנא מעשית המעניקה כלים לשימוש מידי, עוד באותו יום. ארוחה עשירה ומהודרת, תוגש למשתתפים לצד אירוח מפנק לאורך האירוע.

רבים מהמשתתפים באירועים הקודמים, העידו שהאירוע כשלעצמו, כבר שינה מהותית את תפיסת עולמם והוביל אותם להמריא ולהצליח בקנה מידה שלא הכירו קודם.

"אחרי שהשתתפתי בכנס המקדים ושם שאלו הרבה שאלות..." מעיד הרב ברוך ישראל בוזנה, ראש מוסדות 'זכור לאברהם', "הבנתי שלמרות שכבר אספתי הרבה מאוד כסף, אני עדיין לא מקצועי."

"בזכות 'מודל הנשר' של מוטי הצלחתי להגשים חלום. ידעתי שאני יודע לדבר היטב עם סתם אנשים, אבל חששתי לדבר עם עשירים... אבל אחרי שיחות המוטיבציה ובניית הביטחון שמוטי העניק לנו. התחלתי לפעול בתחושת שליחות עמוקה. בעזרת 'רעיון שמציל את העולם' ו'דרייב' הרבה יותר חזק, הצלחתי להגיע ולחבר את התורם אלי. להסיר את כל ההתנגדויות ולרתום אותו בפועל להיות שותף אמיתי ובסכום גבוה. הכול בזכות השיטה המדויקת והמעצימה."

גם לך מגיע להצליח בענק ולגייס מיליונים לעמותה שלך בקלות. גם אתה יכול להגיע ליציבות כלכלית, ולהפסיק לחשוש ממנהל הבנק. מגיע לך ולעמותה שלך להמריא ולזנק גבוה עם גב כלכלי רחב ותזרים שוטף. עכשיו זו ההזדמנות שלך, להפוך ל'נשר' אמיתי בגיוס כספים מתוך ביטחון ויציבות.כנס 'מגייסים ברמה אחרת', עומד עכשיו על מסלול ההמראה, אל תפספס את הטיסה.

רוצה לגייס הרבה ומיד? לחץ כאן עכשיו >>>

מוטי ויטמן גיוס כספים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד