י"ב תמוז התשפ"ד
18.07.2024
הסתיים בנס

אוטובוס מלא נוסעים נרגם באבנים: "מרגישים מופקרים"

אבנים נזרקו על אוטובוס בדרך למעלה אדומים. נזק רב נגרם לזגוגיות האוטובוסים | נהג האוטובוס: "אנחנו מרגישים מופקרים. לא ייתכן שהקווים שלנו חסרי מיגון"

אוטובוס מלא נוסעים נרגם באבנים: "מרגישים מופקרים"
הנזק לאוטובוס צילום: כוח לעובדים

קו 164 של חברת אלקטרה אפיקים תחבורה 21 מירושלים למעלה אדומים הותקף אמש (חמישי) בשעות הערב, באזור ואדי ג'וז. סמוך למנהרת 'נעמי שמר' הושלכו על האוטובוס אבנים גדולות ששברו את השמשה הראשית ושני חלונות נוספים. הנהג הצליח להימלט מהמקום ולהזעיק את כוחות מג"ב. תלונה תוגש במשטרת מעלה אדומים. לנהג ולנוסעים שלום.

ס' נהג האוטובוס תיאר מצב שחוזר על עצמו ומסכן את חייו וחיי הנוסעים מדי יום ביומו: "אחרי תקופה של רגיעה במהלך הרמאדן, זריקות האבנים חוזרות. פעם בשבוע יש אירוע כזה ואנחנו חשופים לחלוטין ללא כל מיגון! למה מחכים- לנוסע הראשון שייפגע?".

תמר אוחנה, ראש ענף תחבורה בכוח לעובדים מסרה בעקבות המקרה: "שוב נמנע אסון רק בזכות תושיית הנהג. אך אי אפשר לסמוך רק על הנהגים. לא ייתכן שהנוסעים מתורגלים במעבר לצד אחד של האוטובוס, באזורים מועדים לפורענות! המיגון הנדרש לאוטובוסים נמנע מסיבות לא ענייניות ואנו קוראים למשרד לביטחון פנים לפעול עמנו למציאת פתרונות מיגון הכרחיים. כתמיד, בטחון הנוסעים והנהגים עומדים לנגד איננו ולא נהסס להפסיק פעילות קווים כאשר לא ניתנת למשתמשי התחבורה הציבורית הגנה מינימלית".

 

אוטובוס מעלה אדומים יידוי אבנים טרור אבנים פיגוע אבנים

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד