ח' תמוז התשפ"ד
14.07.2024

אהרל'ה סמט ושלומי גרטנר בדואט - מודה אני

הזמרים החסידיים אהרלה סמט ושלומי גרטנר בדואט חדש וסוחף "מודה אני" לרגל שמחת החתונה במעונו של ראש ישיבת 'תפארת ישראל' הגרי"מ דרוק שהלחין בעצמו אולי את אחד הלהיטים הבאים

אהרל'ה סמט ושלומי גרטנר בדואט - מודה אני
שלומי גרטנר ואהרלה סמט צילום: יח"צ
"מודה אני", שיר הודיה מיוחד שיוצא לאור, לרגל שמחת מוסדות "תפארת ישראל" בראשות ראש הישיבות הגרי"מ דרוק, לרגל שמחת החתונה לבתו עב"ג הבה"ח דוד כהנמן בן הגר"י כהנמן מרבני ישיבת פוניבז' ונכד לנשיא ישיבת פוניבז' הגר"א כהנמן.
אהרלה סמט & שלוימי גרטנר - מודה אני
השיר אותו מבצעים בדואט ראשון מסוגו ענקי הזמר ר’ אהרלה סמט המוגדר לזמר הבית של המוסדות, ור' שלומי גרטנר מלונדון, הוא פרי לחנו של ראש הישיבות הגרי"מ דרוק, שנוהג בכל שנה בסעודת פורים להלחין שיר יחד עם תלמידיו הקרובים, כשברגע של הודיה נשלפו באחת באותה השראה מיוחדת של סעודת החג מילות התפילה הנאמרות בכל ליל שבת קודם הקידוש מתוך 'ריבון כל עולמים' " מוֹדֶה אֲנִי לְפָנֶיךָ יְיָ אֱלֹקי וֵאלֹקי אֲבוֹתַי. עַל הַחֶסֶד אשר עָשִׂיתָ עִמָּי ועָם כל בְּנֵי בֵּיתִי".
בתקופה האחרונה זכו כלל תלמידי הישיבות ללמוד את "מודה אני", וכעת השיר יוצא לאור בביצוע מיוחד, כאשר על מלאכת העיבוד והפקה המוסיקלית הופקד מאסטרו יואלי דיקמן שעיבד והפיק מוזיקלית את השיר.

קרדיטים:

יו"ל ע"י ישיבות 'תפארת ישראל'
לחן: ראש הישיבה הגרי"מ דרוק
שירה: אהרלה סמט ושלומי גרטנר
עיבוד והפקה מוזיקלית: יואלי דיקמן
גרפיקה: מירי קרוסקל

יחסי ציבור: בפרונט

מודה אני הרב ישראל מאיר דרוק ישיבת תפארת ישראל שיר חדש אהרלה סמט שלומי גרטנר

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד