י"ב תמוז התשפ"ד
18.07.2024
"לצאת למבצע צבאי"

פצוע הפיגוע משחזר: "ירו עלי מטווח אפס בנס אני בחיים"

לאחר שנפצע בצהריים מירי מחבלים במקום בו נרצח מאיר תמרי הי"ד, מנחם אורדמן מתאר: "בנס יצאתי בחיים, אנחנו לא רוצים עוד סיפורים כאלו". אורדמן הוסיף: "אני קורא לממשלת ישראל להחזיר את המחסומים הבטחוניים! לצאת למבצע צבאי!"

פצוע הפיגוע משחזר: "ירו עלי מטווח אפס בנס אני בחיים"
פצוע הפיגוע צילום: מתוך הסרטון

מנחם אורדמן ועוד 3 חיילים נפצעו היום (שלישי) בפיגוע ירי בצומת שבין מבוא דותן לחרמש, סמוך למקום בו נרצח מאיר תמרי הי"ד לפני שבועיים בלבד. אורדמן אב ל-5 שרק היום התבשר כי קיבל את תפקיד רבש"צ הישוב מבוא דותן, משחזר את רגעי הפיגוע.

פצוע הפיגוע משחזר. צילום: מועצה אזורית שומרון

אורדמן סיפר: "עצרתי עם הרכב בצומת אפס בשול כדי לדבר בטלפון כי אין קליטה בכל האזורים האלה.בדיוק אחרי דקה שתיים מגיע רכב לבן. נצמד אליי, פותח חלון אחורי רכב מושחר. מוציא M16, מתחיל לירות עליי ממש טווח בי. אני קולט שאני עדיין בחיים בדרך נס, בניסי ניסים. מוציא את האקדח שלי, משיב באש. ואז שומע שהם אומרים להם (בערבית) רוח רוח. הוא בורח. להבנתי, אחר כך היה המשך קרב יריות עם חיילים".

הפצוע הוסיף ואמר ממיטת האשפוז: "אני קורא מפה לממשלת ישראל לחסום את כל המעברים שם כל האופציות שיש לפלסטינים והמחבלים לנהוג שם על הציר. ולצאת למבצע לחיסול הטרור באזור צפון השומרון, שהפך להיות פשוט המערב הפרוע. זה מאפשר ירי ללא הפסקה. אני בנס יצאתי בחיים, לפני שבועיים מאיר הי"ד נרצח. אנחנו לא רוצים עוד אנשים כאלה, לא רוצים עוד סיפורים כאלה".

 

שומרון פיגוע ירי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד