י"א סיון התשפ"ד
17.06.2024
"איפה המדפסת"

קרב צרחות בישיבת הממשלה: "שונאים אותך בליכוד"

בישיבת הממשלה התפתח עימות מכוער בין השרות גילה גמליאל וגלית דיסטל. דיסטל לגמליאל: "אף אחד בליכוד לא אוהב אותך". גמליאל עקצה: "איפה המדפסת שלך"?

קרב צרחות בישיבת הממשלה: "שונאים אותך בליכוד"
אבי דיכטר צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

בשישבת הממשלה התפתח היום (ראשון) עימות מכוער בין השרות גילה גמליאל וגלית דיסטל לאחר ששר החקלאות אבי דיכטר העלה סוגייה שיש בהסכמים הקואליציוניים שפוגעת בעבודה שלו במשרד החקלאות מול משרד הנגב והגליל.

השרה גילה גמליאל פנתה לשר בן גביר ואמר: "תן לדיכטר לעבוד. ההסכמים הקואליציוניים עשקו את הליכוד".

השרה גלית דיסטל התפרצה: "מה את מתערבת? תהיי בשקט".

השרה גמליאל השיבה: "סליחה, אל תתערבי בכלל".

השרה גלית דיסטל תקפה: "תקפצי לי יא מטומטמת. אף אחד בליכוד לא אוהב אותך. בגלל זה שונאים אותך בליכוד. את אבן בנעל של הקואליציה".

השרה גמליאל עקצה בתגובה: "איפה המדפסת שלך? תגישי לי את זה כתוב".

השרה גלית דיסטל המשיכה אחר כך את המתקפה על גמליאל בטוויטר וכתבה: "גילה גמליאל הגיעה באיחור לישיבת הממשלה. כרגיל. ואז התחילה לצעוק ולצרוח על כולם כי כולנו חדלי אישים ורק לה הפתרונות. כרגיל.

וניסתה לערער וליצור מתח בין ראשי הקואליציה. כרגיל. ופוצצה את הישיבה בדיוק כפי שפוצצה את ישיבת הסיעה בשבוע שעבר בצרחות וטריקת דלת דרמטית.

כשאמרתי לה (לא בצרחות אבל בהחלט בקול רם) שהיא אבן בנעל של הקואליציה ושההתנהלות שלה פאטתית, היא פתאום התחילה לצרוח שאני מקללת אותה ואף לתדרך כתבים כיד הדמיון הטובה עליה.

אז כן, אני עומדת מאחורי כל מילה שאמרתי: גילה גמליאל היא אבן בנעל של הקואליציה וההתנהלות שלה מביכה (ומדאיגה) בלשון המעטה".

ישיבת הממשלה הליכוד גלית דיסטל אטבריאן גילה גמליאל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 11 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד