כ"א אייר התשפ"ד
29.05.2024
קיבלו החלטות טובות

יהודים רבים השתתפו בשורת אירועים לרגל יום ההילולא

עשרות יהודים השתתפו בשורת אירועים לרגל יום ההילולא של הרבי מליובאוויטש. במהלך השבת נמסרו שיעורים בחסידות מתורתו של בעל ההילולא והתוועדויות עם הנוכחים עד לשעות הקטנות של הלילה

יהודים רבים השתתפו בשורת אירועים לרגל יום ההילולא
התוועדויות לרגל יום ההילולא של הרבי מליובאוויטש צילום: באדיבות המצלם

שבת עילאית עברה על חברי קהילת בית חב"ד לישראלים במחוז אורנג' קאונטי בקליפורניה של הרב רפי דדון. המחוז מפורסם בשל התיירים הרבים הפוקדים אותו בכל שנה עקב האטרקציות הרבות הממוקמות בו, כמו פארק דיסנילנד המפורסם והחופים הרבים לאורך קו החוף. 

עשרות מקורבים השתתפו בשיעורים והתוועדויות מרוממות עם האורח שהגיע במיוחד מארץ הקודש, החוקר וההסטוריון החסידי הרב הרב זושא וולף מנהל JEM בישראל, לרגל ג' בתמוז יום ההילולא של כ"ק האדמו"ר מליובאוויטש זי"ע, בשיתוף חב"ד לישראלים בחו"ל.

במהלך השבת מסר הרב וולף שיעורים בחסידות מתורתו של בעל ההילולא והתוועד עם הנוכחים עד לשעות הקטנות של הלילה. במוצאי שבת מסר הרב וולף הרצאה מרתקת בסימן "מחדר האמונה לחדר המצב", בה חשף את מסכת הקשרים ההדוקים שניהל הרבי מליובאוויטש ממשרדו הצנוע בברוקלין עם ראשי מערכת הביטחון בישראל.

ההרצאה לוותה בתיעודים וראיונות של בכירי צה"ל ומערכת הביטחון, ביניהם: ראש המוסד לשעבר אפרים הלוי, ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון, נשיא המדינה שמעון פרס ומפקד בסיס חיל האוויר בתל-נוף תא"ל רן פקר.

בסיום האירוע המרכזי במוצאי שבת, שהתקיים בהשתתפות רבים מתושבי האזור והשלוחים בסביבה, כתבו המשתתפים פ"נ שנשלח לציונו של הרבי, הדליקו נר לזכרו וקיבלו החלטות טובות לעילוי נשמתו. 

חב"ד הרבי מליובאוויטש שבת התוועדות התוועדיות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד