ז' ניסן התשפ"ד
15.04.2024
חלק ממיזם ענק

מסחר, פארק ונחלים: הפרויקט שישנה את פני פתח תקווה

חברת Lighter life משווקת קרקעות בפרויקט מסחר בשם 'אינפיניטי על הפארק', כחלק ממיזם ענק אותו מקדמת עיריית פתח תקווה בעצמה • המיזם יכלול פארק עירוני, בריכות מים טבעיים ומגדלי מסחר עם תצפית מרהיבה • "זוהי הזדמנות אמיתית שסוחטת את הלימון עד תום"

מסחר, פארק ונחלים: הפרויקט שישנה את פני פתח תקווה
שטח המתחם שמקדמת העירייה צילום: יח"צ

מי שעוקב אחר שוק הנדל"ן, יודע שאחת ההשקעות הפופולריות ביותר כיום היא רכישה של קרקעות בעלות פוטנציאל לספק רווחים גבוהים מאוד בעתיד, עם קבלת היתרי הבנייה. בגזרה הזו, כדאי שתכירו את פרויקט אינפיניטי על הפארק בפתח תקווה אשר יהווה חלק ממיזם ענק אותו מקדמת עיריית פתח תקווה. מיזם שקורם לו עור, גידים ולבנים. 

השאירו פרטים ליצירת קשר וקחו חלק בהשקעה האסטרטגית ביותר>>>

פתח תקווה נמצאת בשנים האחרונות בעמדת זינוק מרשימה בכלל היבטי הפיתוח ומדדי ערך הנדל"ן בעיר שחווים עלייה מתמדת - מעידים על כך יותר מכל. 'אינפיניטי על הפארק', תוכנית הדגל של עיריית פתח תקווה, צפויה להביא לידי ביטוי את עליית ערך זו עבור המשקיעים בתוכנית כבר בטווח הקרוב, בפרט בשל העובדה כי המיזם שוכן לצד עורקי תחבורה ראשיים הסמוכים לתחנות רכבת. עובדה שיש בה כדי להצביע על ניבוי עליית ערך משמעותית של האזור כולו.

מתחם הנדל"ן המדובר מתוכנן להיבנות בסמיכות לשכונות שוקקות חיים בעיר והוא יהווה חלק מפרויקט גדול בשם 'פארק הירקון בפתח התקווה'. פרויקט אשר עתיד להפוך ללב הפעילות הכלכלית של העיר ושל אזור מרכז הארץ, עם שכונות ענק שעומדות להיבנות באזור ומרכזי מסחר ותעסוקה רבים. המתחם יכלול פארק עירוני, גן לאומי, מגרשי ספורט, בריכות מים טבעיים ושילוב נחל הירקון ונחל שילה שיעברו בתוכו, כאשר האזור כולו ייהנה מתצפית מרהיבה על הנוף הירוק והמפלים שמסביב.

ההשקעה במתחם נבחרה על ידי קבוצות משקיעים איכותיות רבות, בתוכם גם יוצאי מערכות הביטחון ומנהלי חברות הייטק בישראל, אשר בחנו את העסקה ומצאו אותה כדאית ורווחית, זאת מאחר והפרויקט מלווה על ידי ענקית הנדל"ן 'קונטמפו' וצפוי להניב מאות אחוזי תשואה למשקיעים חכמים.

"רכישת קרקע לפני הפשרת בנייה היא לעתים הרפתקה של שנים רבות", משתפת אותנו רות אלדד, שותפה בחברת Lighter life, המשווקת יחידות קרקע במתחם אינפיניטי על הפארק. "מי שמשקיע בקרקע רוצה ביטחון שהקרקע תופשר בזמן סביר ובכלל. במילים אחרות, הוא רוצה להשקיע בקרקע בטוחה. יחידות הקרקע שאנחנו מציגים היום בתוכנית פארק הירקון בפתח תקווה, הן קרקעות בטוחות", מצהירה.

ניתן בהחלט להבין מנין נובע הביטחון לגבי הצלחת הפרויקט. הקרקע עליה עתיד להיבנות פרויקט 'אינפיניטי על הפארק' עברה כבר את "מדורי הגיהנום" המקובלים במיזמים כעין אלו. המיזם קיבל את אישור תוכנית המתאר בוועדה המקומית והמחוזית, ואילו תוכנית מפורטת אושרה בוועדה המקומית והומלצה להפקדה בוועדה המחוזית. הקרקעות המוצעות לשיווק כיום, הן רק אלה שעברו את האישורים הנדרשים והן נמצאות שלב אחד לפני האישור הסופי. מאחר והתוכניות הסטטוטוריות מתקדמות ונמצאות שלב אחד לפני אישור, ניתן לקבוע כי מדובר בעסקה אמיתית, בטוחה ופשוטה.

אלדד מציינת כי השקעה בקרקע כזו, היא הדרך הנכונה ביותר למינוף כלכלי בתחום הנדל"ן. "משקיעים רבים בתחום הנדל"ן בוחרים לרכוש דירות. אמנם הם מרוויחים את השכירות החודשית, אולם המחירים הגבוהים הם תקופתיים בלבד,  בשל הריביות הגבוהות. אבל יתרה מכך הם משתמשים בלימון סחוט, ללא יכולת מינוף משמעותית, כשהשכירות לרוב גם לא מכסה את המשכנתא שהם לקחו עבור רכישת הנכס. החברה שלנו פועלת מתוך תפיסה כי פוטנציאל הרווח הכי גדול בעולם הנדל"ן, טמון ברכישת קרקע בין שלב ההפשרה לאישורה, המעניקה אפשרות מקסימלית למינוף הקרן וסחיטת הלימון עד הסוף". 

לדבריה, משקיעים רבים שותפים לאותה תפיסה. "לקוחות סיפרו לנו שפדו קרנות השתלמות והשקעות לא משתלמות בתקופה זו, כי הבינו שמדובר כאן בהזדמנות לרווח עצום".מה המחיר ליחידת קרקע ומהי התמורה שמקבלים הרוכשים?

"יחידת קרקע בשטח 100 מ"ר בטאבו, והיא משווקת בימים אלו במכירת פריסייל מיוחדת. היחידה מקנה זכויות בנייה של 116 מ"ר מבונה, עפ"י דוח השמאי תקן 22. ישנם כמובן בטחונות מלאים על הכסף, וניתן לקנות יותר מיחידת קרקע אחת. כאמור – מדובר בהשקעה בטוחה ויציבה, קרקע אמיתית. עם רווח משמעותי וגדול בעתיד".

חברה עם שורשים

לחברת lighter life גב חזק במיוחד בענף הנדל"ן, בדמות חברת היזמות הוותיקה 'קונטמפו', האחראית על מיזמי יוקרה באזורים המבוקשים והאסטרטגיים בישראל ובונה בימים אלו אלפי יחידות דיור במרכזי הערים המובילות בגוש דן.

החברה שמה דגש מיוחד על מענה הוליסטי ומעניקה מעטפת מושלמת ללקוחותיה, עם ליווי מקצועי צמוד מרגע הכניסה למערכת ועד למימוש התשואה הבטוחה.

lighter life החברה היזמית יחד עם חברת האם קונטמפו מלווים את הפרוייקט לאורך כל הדרך כולל ביצוע הבניה, עניין שמעניק שליטה בלוחות הזמנים ובאיכות התוצאה ואתם יכולים להיות בטוחים כי הפרויקט מצוי בידיהם של אנשי המקצוע המנוסים והמובילים בתחומם לאורך המסע המשותף וכן לדעת בוודאות שאתם סוחטים את הלימון באופן המיטבי ביותר…

השאירו פרטים ליצירת קשר וקחו חלק בהשקעה האסטרטגית ביותר>>>

פארק הירקון שיווק קרקעות רכישת קרקעות

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!