ו' ניסן התשפ"ד
14.04.2024
"שמח ונרגש"

הג'וב החדש של פרופ' אביחי מנדלבליט

כשנה לאחר שעזב את משרת היועץ המשפטי לממשלה, פרופסור אביחי מנדלבליט מונה לתפקיד דיקן הפקולטה למשפטי במרכז האקדמי למשפט ועסקים | מנדלבליט: "אני סמוך ובטוח שבעבודת צוות ובכוחות משולבים של הסגל האקדמי ושל הסגל המנהלי נוביל את הפקולטה למשפטים להצלחה ולהישגים החשובים לכולנו"

הג'וב החדש של פרופ' אביחי מנדלבליט
אביחי מנדלבליט צילום: תומר נויברג, פלאש 90

היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, שבינתיים שודרג מתואר ד"ר לפרופסור, אביחי מנדלבליט, מצא לו מינוי חדש כשנה לאחר שעזב את תפקידו. מנדלבליט מונה לתפקיד דיקן הפקולטה למשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים.

מנדלבליט הגיב למינוי ומסר: "אני שמח ונרגש להצטרף למרכז האקדמי למשפט ועסקים כדיקן הפקולטה למשפטים. אני מבקש להודות לנשיא המרכז, פרופ' יורם בלשר ולוועד המנהל על האמון שנתנו בי בבחירתי לתפקיד חשוב זה. אני מבקש גם להודות לפרופ' גילה שטופלר, שהובילה בהצלחה את הפקולטה למשפטים בחמש השנים האחרונות. אני סמוך ובטוח שבעבודת צוות ובכוחות משולבים של הסגל האקדמי ושל הסגל המנהלי נוביל את הפקולטה למשפטים להצלחה ולהישגים החשובים לכולנו".

פרופ' יורם בלשר, נשיא המרכז האקדמי למשפט ועסקים מסר מצידו: "מברך את פרופ' מנדלבליט על כניסתו לתפקיד ומאחל לו הצלחה רבה. אני בטוח כי הידע שהוא מביא עמו ברמה האקדמית וניסיונו המקצועי העשיר, יתרמו משמעותית לפקולטה למשפטים ולסטודנטים שלה ויביאו רוח חדשה למרכז האקדמי למשפט ולעסקים. כמוסד אקדמי שמאמין בחיבור שבין ידע תאורטי למעשי, פרופ' מנדלבליט הוא האיש הנכון לעמוד בראש הפקולטה למשפטים, שהיא מעמודי התווך של המרכז מזה כשני עשורים". כך פרופ' בלשר.

אביחי מנדלבליט מינוי ג'וב פקולטה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 8 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד