1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חוץ

האזינו: הרב הראשי מבטיח תעודת הוקרה לשליח בנפאל

הגר"ד לאו התקשר לשליח חב"ד בנפאל, והודה לו על ההיחלצות למען הישראלים שנזקקו לסיוע • האזינו לשיחה המרגשת
אלי שלזינגר, ג' חשון תשע"ה 27/10/2014 12:59

הגר"ד לאו. צלם:פלאש 90 צלם:פלאש 90

עם צאת השבת בישראל, קיבל הרב חזקי ליפשיץ מבית חב"ד נפאל שיחת טלפון נוספת מהארץ. הפעם לא היו אלו בני משפחה מודאגים, אלא דווקא הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו אשר ביקש להודות לליפשיץ על מעשיו למען הישראלים באירועים האחרונים. הרב הראשי ביקש בשיחתו למסור לליפשיץ כי החליט להעניק לו תעודת הוקרה מיוחדת על פעילותו למען ישראלים ויהודים מכל רחבי העולם שמגיעים וזקוקים לסיוע.

בשיחה המרגשת אמר הרב לאו כי "כל עם ישראל מביט עליך ועל רעייתך ורואה זוג שגרירים של כבוד של העם היהודי, זוג יהודים שהחליטו לאמץ בכל אורחות חייהם את המושג של 'כל ישראל ערבים זה לזה'". הרב הראשי אמר כי עם ישראל כולו נחשף לפעילותם בשבועיים האחרונים בעת האסון במפולת השלגים וגם כעת בתאונת הדרכים ונפעם מעוצמת הפעילות של בית חב"ד בנפאל למען הישראלים."אתם הבית של הישראלים בכל ימות השנה, אבל גם בימים קשים שכאלו אתם ביתם, אתם ההורים, האחים, ועושים הכל עבורם ואין לי מילים על מה שאתם עושים עבור כל אחד ואחד מהעם היהודי שנקלע לצרה".

בסיום שיחתם, הבטיח כאמור הרב הראשי לישראל כי יעניק לו ולרעייתו תעודת הוקרה מטעם הרבנות הראשית לישראל כאשר יגיע בקרוב לביקור בישראל. "הרבי מחב"ד ראה למרחוק כאשר שלח את שליחיו למדינות רבות ונידחות, ואתם כמו שליחים רבים בעולם, מקדשים את החיים ומהווים שגרירים של היהדות, העם היהודי, כמו גם של מדינת ישראל וראויים אתם לכל הערכה". אמר הרב דוד לאו.,
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;