ט' סיון התשפ"ד
15.06.2024
נגרמו הוצאות ניכרות

הנער שבר את ידו בתאונה וזכה לפיצוי נכבד

נער בן 17 תושב אשדוד שנפגע מרכב, בעת שרכב על קורקינט, ושבר את ידו, יפוצה בכ-100 אלף שקלים | עקב התאונה ותוצאותיה, נגרמו לנער ולמשפחתו הוצאות ניכרות, בין היתר עבור רכישת עזרים רפואיים, בדיקות ומעקבים אצל רופאים מומחים, רכישת תרופות, טיפולים ונסיעות

זירת תאונת קורקינט. אילוסטרציה
זירת תאונת קורקינט. אילוסטרציה צילום: דוברות ארגון הצלה

כשנה לאחר שנפצע בתאונה בעת שרכב על קורקינט, תפצה חברת הביטוח נער בן 17 בכ-100 אלף שקלים.

הורי הנער פנו לעורכי הדין דביר שמעיה ומיכאל מירל מאשדוד, העוסקים בנזיקין ובמיצוי זכויות מול חברות הביטוח. עורכי הדין שמעיה ומירל הגישו בשמם של הנער והוריו, תביעה לפיצויים, על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים (הפלת"ד) נגד חברת הביטוח שביטחה את רכבו של הנהג הפוגע בביטוח חובה.

על פי התביעה, התאונה אירעה בחודש מאי בשנה שעברה, בשעות הבוקר, ברחוב שבט לוי באשדוד. הנער, כך נטען, רכב בכביש על קורקינט חשמלי, ומכונית שהגיחה לכיכר שבה נסע, פגעה בו בעוצמה, והעיפה אותו על הכביש, תוך גרימת חבלות בידיו, מותנו וראשו.

ממקום התאונה הובהל הנער באמבולנס למחלקה לרפואה דחופה בבית החולים 'אסותא' באשדוד, כשהוא סובל מכאבים עזים בידו הימנית, שפשוף במרפק ובמותן וחתך בקרקפת. בבדיקה נמצא, כי הנער סובל משבר בשורש כף היד. ידו הושמה בסד גבס, והוא שוחרר מבית החולים עם המלצות להמשך מעקב בקופת חולים ונטילת משככי כאבים במידת הצורך.

עורכי הדין שמעיה ומירל | צילום: אבי רוקח.

לדברי עורכי הדין שמעיה ומירל, מיום התאונה ובמשך מספר חודשים, נבדק הנער על ידי מספר רופאים, מומחים באורתופדיה, תוך שהוא מתלונן על כאבים בכף היד ובמרפק עם הקרנת כאב לאורך האמה, ועל מגבלות בטווח התנועה.

בעצת רופאיו ביצע הנער טיפולים רבים, בהם טיפול שמרני, פיזיותרפיה ונטילת משככי כאבים.

בתביעה נטען כי עקב התאונה ותוצאותיה, נגרמו לנער ולמשפחתו הוצאות ניכרות, בין היתר עבור רכישת עזרים רפואיים, בדיקות ומעקבים אצל רופאים מומחים, רכישת תרופות, טיפולים ונסיעות. כמו כן, נטען, כי ייתכן והנער ומשפחתו ייאלצו לשלם גם בעתיד סכומי כסף לא מבוטלים עבור טיפולים, במטרה לשוב ולקיים שגרת חיים תקינה.

לאחרונה, ועוד בטרם מינה בית המשפט מומחה רפואי לבדוק את שיעור נכותו של הנער, הגיעו הצדדים להסכם פשרה, לפיו חברת הביטוח, שכאמור ביטחה את הרכב הפוגע בביטוח חובה, תפצה את הנער ומשפחתו ב-99 אלף שקלים, ואלה בתגובה, ימשכו את תביעתם. בית משפט השלום באשדוד אישר את הסכם הפשרה ונתן לו תוקף של פסק דין.

שבר ביד קורקינט תאונת דרכים בן 17 אשדוד

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד